Yardım Xenforo konu okurken widget gözükmesi hakkında

Yardım Xenforo konu okurken widget gözükmesi hakkında
7
2K

Zombeyi

Active member
Konu okurken sağ tarafta widget olarak yeni konuların gözükmesi için bir widget ekledim, fakat tüm kategorilerdeki konularda bu widget çıkıyor, sadece yardım & destek kategorisinde bu widgetin aktif olması için ne yapabilirim?

Konu okurken sağ tarafta widget olarak yeni konuların gözükmesi için bir widget ekledim, fakat tüm kategorilerdeki konularda bu widget çıkıyor, sadece yardım & destek kategorisinde bu widgetin aktif olması için ne yapabilirim?
Burada ne yapmak istiyorsunuz site linkinizi atar mısınız?

Oluşturmuş olduğunuz widget için hangi forumlarda gösterilme seçenekleri var.

Display in positions= Thread view: Sidebar

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu şekilde seçim yaparsanız görüntüleyebilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz widget için hangi forumlarda gösterilme seçenekleri var.

Display in positions= Thread view: Sidebar

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu şekilde seçim yaparsanız görüntüleyebilirsiniz.
Bende şey yazıyor hocam tam bu alanda veri alınacak forumlar seçince o kategoriden veri alıyor fakat o tüm kategorilerde widget gözüküyor.

Standart XenForo Widget ayarlarında böyle bir seçenek yok maalesef. Ya tüm konu/mesajlarda gösterir ya da hiç, en fazla birden fazla widget varsa aynı alanda gösterim sırasını ayarlama izni veriyor size.

Peki böyle bir şey yapılamaz mı?
Yapılabilir ama genele hitap eden çalışmalarımız arasında henüz böyle bir projemiz yok, özel olarak yaptırmak isterseniz bu tür işlemlerin standart fiyatı $35. Onaylarsanız destek talebi alanından iletişime geçebilirsiniz.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri