Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Yardım Xenforo Forum Sitemap Google Webmaster Araçlarında Eklenmiyor

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Premium
Üye ID
260

İtibar Puanı:

Evet arkadaşlar xenforo 2.1.3 kullanıyorum sitemapi google webmaster araçlarından göndermek istediğimde aşağıdaki resimde gösterilen hata ile karşılaşıyorum acaba sorun neden kaynaklı sitemap hatalımı acaba ?

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Premium
Üye ID
260

İtibar Puanı:

Öncelikle Site Haritası Oluşturup Admin Panelden Araçlar ve Bakımdan daha Sonra Yeniden Yapılandırdan site Haritasını Oluşturup Öyle Dener Misiniz.
site haritası hangi bölümden oluşturuluyor admin panelinden mi ?

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Premium
Üye ID
260

İtibar Puanı:

Pm den Bilgilendirme Yapildi
dediklerini hepsini yaptım fakat google webmaster araçlarında aşağıdaki gibi sorun var resimdeki gibi sitemapde sorun var ama sitemapin içinde noindex var diyor ama ben bulamadım

Panterus

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
356

İtibar Puanı:

webmaster forumda şöyle bir konu var bu sorun xenforoya özel değil genel bir durummuş. Muhtemelen sende bunlara ulaşmışsındır.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Ayrıca google webmaster forum içinde bununla alakalı bir çok şikayet var. Expertler oradan yanıt vermiş. İşini çozer mi bilmiyorum ama göz atmanda fayda olabilir.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Premium
Üye ID
260

İtibar Puanı:

webmaster forumda şöyle bir konu var bu sorun xenforoya özel değil genel bir durummuş. Muhtemelen sende bunlara ulaşmışsındır.

Ayrıca google webmaster forum içinde bununla alakalı bir çok şikayet var. Expertler oradan yanıt vermiş. İşini çozer mi bilmiyorum ama göz atmanda fayda olabilir.

incelemediğim konu kalmadı valla çözümü bir bulsam zaten :)

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID