Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi XenForo 2'de tüm eklentiler nasıl devre dışı bırakılır?

Herhangi bir nedenle eklenti kaynaklı admin paneline erişiminizin engellendiği durumlarda src/config.php dosyasına ekleyeceğiniz küçük bir kod sayesinde tüm eklentilerinizi devredışı bırakabilir ve sorunlu eklentiyi kaldırabilirsiniz.

Bunun için FTP istemcisini açın ve src klasöründe bulunan config.php dosyanızı bilgisayarınıza indirin. Ardından herhangi bir metin editörü aracılığıyla açın ve dosyanın en altına aşağıdaki kodu yapıştırın.
PHP:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Değişiklikleri kaydedin ve dosyayı sunucunuza yeniden yükleyin. Bu, tüm eklentiler tarafından yürütülen kodu geçici olarak devre dışı bırakır. Kontrol paneline erişmek ve sorunların nedeni olabilecek eklentileri kaldırmak için bunu kullanın. Kaldırma işleminden sonra, kodu silmeyi unutmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst