Yardım Width ve Height Değeri Ekleme

Yardım Width ve Height Değeri Ekleme

hasannakyuz

Customer
Merhaba arkadaşlar;

Hata veren tüm alanlara width ve height değerlerini ekledim fakat media galeriye eklenen resimlere bu değerleri eklemek için gerekli olan img src kod satırını bir türlü bulamadım.

Media galeriye eklenen resimlere bu değeri atayabilmek için, ilgili kod ve kodların nerede olduğunu bilen ya da bu durumu çözebilmeme yardımcı olabilecek var mi?

Ekli dosyalar

• 636688F3-B8FF-48B4-AD0B-1DD797FE389E.jpeg
    636688F3-B8FF-48B4-AD0B-1DD797FE389E.jpeg
    477.3 KB · Görüntüleme: 5
Bu alanı kontrol ediniz. Değerleri standart olarak ayarlıdır aslında belki değiştirmiş olabilirsiniz.

Maximum thumbnail dimensions
admin.php?options/groups/xfmg/

Bu alanı kontrol ediniz. Değerleri standart olarak ayarlıdır aslında belki değiştirmiş olabilirsiniz.

Maximum thumbnail dimensions
admin.php?options/groups/xfmg/
Bahsettiğim bu değil abi. Medya galeriye eklenen resimlerin img src kod satırına width height kodu eklemeye çalışıyorum.

ok ile işaretli kod arasına
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
eklemeye çalışıyorum ama o alanın olduğu şablonu ya da dosyayı bulamadım bir türlü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    152.2 KB · Görüntüleme: 8
Bahsettiğim bu değil abi. Medya galeriye eklenen resimlerin img src kod satırına width height kodu eklemeye çalışıyorum.
Bunun yapı içerisinde başka bir yolu yok. Şablon ile çözeceğiniz bir durum değildir. Sözünü ettiğim alan verileri php içinde yer alır ve cron sistemlerine bağlı verilerdir. Zaten standart olarak genişlik ve yükseklik değerleri 300px 300px olarak gelir.

Sonraki sürüm ile sabitleyecek olmaları güzel. Bunu resmi sitede siz mi rapor ettiğiniz yoksa daha önce bildirilmiş mi?

Bunun yapı içerisinde başka bir yolu yok. Şablon ile çözeceğiniz bir durum değildir. Sözünü ettiğim alan verileri php içinde yer alır ve cron sistemlerine bağlı verilerdir. Zaten standart olarak genişlik ve yükseklik değerleri 300px 300px olarak gelir.

Sonraki sürüm ile sabitleyecek olmaları güzel. Bunu resmi sitede siz mi rapor ettiğiniz yoksa daha önce bildirilmiş mi?
Benden önce biri daha rapor etmiş sonradan gördüm.

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri