Warning Improvements İzinler

Warning Improvements İzinler
5
1K

montezuma

Licenced
Selamlar,
Forumda Warning Improvements 2.2.15 kullanmaktayım. Eklenti ile sıkıntı şu; Forumda üyelerin ve moderatörlerin özel mesaj yazma yetkisi yok. Ancak bu eklenti kurulu olduğu halde birisine uyarı verirken özel konuşma başlat seçeneğini seçip özel konuşma başlatılabiliyor. Aşağıdaki resimdeki gibi;
omzZ6t.jpg

Her halükarda bunun bir çözümünü göremedim. Eğer bir çözüm varsa sevinirim.

Eklenti bir macro tablosunu kendi alanına çektiği için bu sürece ek bir izin eklemek gerekecek yada aşağıda yer alan değişikliği yapacaksınız,

member_warn şablonunu kullandığınız tema da açın ve aşağıdaki kod bloğunu silin.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Yada isterseniz eklenti olarak yapacağım ama bunun için eklentiye gerek var mı bilemedim?

Sonuç şu şekilde olacak,

Çok teşekkür ederim. Şablon içinde dediğiniz satırları silince durum çözüldü.
Yada isterseniz eklenti olarak yapacağım ama bunun için eklentiye gerek var mı bilemedim?
Sanıyorum bir eklentiye gerek yok gibi. Ancak bunun dezavantajı tema güncellemesinde bu satırları tekrar silmek gerekli. Artık bunu da yaparız. Benim asıl beklediğim ise imza eklentisi. Umarım en kısa zamanda güzel sonuçlar ile karşılacağım. Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim. Şablon içinde dediğiniz satırları silince durum çözüldü.

Sanıyorum bir eklentiye gerek yok gibi. Ancak bunun dezavantajı tema güncellemesinde bu satırları tekrar silmek gerekli. Artık bunu da yaparız. Benim asıl beklediğim ise imza eklentisi. Umarım en kısa zamanda güzel sonuçlar ile karşılacağım. Şimdiden teşekkürler.

Eklenti olmasa bile şablon revizyonuna ben de karşıyım bu yüzden bunun için yukarıda yaptığım anlatımı bir şablon değişikliği olarak sisteminize eklemek daha doğru olur. Yine de tüm kullanıcıların kolayca uygulayabilmesi adına bu akşam eklenti olarak yayınlayacağım.

İmza eklentisi için hafta sonu sonuçları sizinle paylaşacağım iş hayatı nedeni ile bazen uzun süreçli sürecek uygulamaları hemen tamamlamak pek mümkün olmuyor fakat söz verdiğim her noktada elimden geleni yapacağımı bilin.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri