Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Yardım Uyarı Yönetici Boşluk Sorunu

gamarcoba

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Üye ID
291

İtibar Puanı:

Uyarı yöneticisinden reklam ekledim footer kısmına sabit fakat bir boşluk oluştu ne yaptıysam çözümünü bulamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

1456

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Profilinizde web site adresinizi belirtir misiniz? Belki sorunu yerinde görebilirsek yardımcı olabiliriz. Belli ki o alanda boşluk oluşmasına neden olan kodlar var.

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Tekrar merhaba, Notice alanı için eklenmiş ve sabit kılınmış bir reklamınız var. Notice alanları XenForo için standart alanlardır. Bunu şöyle düşünün sitenizin başında bir not alanınınz var. Oradaki genişlik değerleri otomatik olarak uygulanmaktadır. Şuradaki konuyu inceleyiniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.