Bilgi Ürünlerimiz ve destek hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme!

Bilgi Ürünlerimiz ve destek hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme!
0
1K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
2,142
Çözümler
69
Tepki puanı
2,728
Puanları
113
Herkese merhaba,

Ürünlerimiz ile ilgili olarak bazı diğer destek sitelerinde yardım talebinde olan insanları görüyorum. Evet biz XenForo lisanslı müşterilerini bu topluluğa kabul ediyoruz. Almış olduğumuz karar neticesinde bu durum da değişmeyecektir.

Ürünlerimiz ile ilgili olarak destek mi almak istiyorsunuz. Ancak henüz XenForo lisansınız yok mu? Çok basit bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misafir olarak web sitemizi ziyaret ettiğinizde footer alanında bulunan Bize Ulaşın https://xentr.net/misc/contact/ linkine tıklayarak destek almak istediğiniz konu ile ilgili mesajınızı yazabilirsiniz.Bize iletişim alanından ulaşan kişiler için de ayrıca yardımcı olmaktayız. Amacımız sağlıklı bir ortamda doğru bir şekilde ilerlemek.

Ne var ki bazı durumlar karşısında benim de üzüldüğüm konular var. Bize ait olan eklenti ve temalar için diğer destek sitesi yöneticilerinin destek vermeye çalışmalarıdır. Prensip olarak destek talebi olan kişiyi doğrudan ürünün üreticisine yönlendirmek gerekir. Sanırım doğru davranış biçimi bu olsa gerek.

Her neyse sözü fazla uzatmak istemiyorum. Bu konu bir mesaj niteliğindedir.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Quick Jump
2,634Konular
12,474Mesajlar
1,437Kullanıcılar
Geri
Üst