Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Ürünlerimiz ve destek hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme!

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,274
Çözümler
2
Tepki puanı
1,926
Web Sitesi
xentr.net
Herkese merhaba,

Ürünlerimiz ile ilgili olarak bazı diğer destek sitelerinde yardım talebinde olan insanları görüyorum. Evet biz XenForo lisanslı müşterilerini bu topluluğa kabul ediyoruz. Almış olduğumuz karar neticesinde bu durum da değişmeyecektir.

Ürünlerimiz ile ilgili olarak destek mi almak istiyorsunuz. Ancak henüz XenForo lisansınız yok mu? Çok basit bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misafir olarak web sitemizi ziyaret ettiğinizde footer alanında bulunan Bize Ulaşın https://xentr.net/misc/contact/ linkine tıklayarak destek almak istediğiniz konu ile ilgili mesajınızı yazabilirsiniz.Bize iletişim alanından ulaşan kişiler için de ayrıca yardımcı olmaktayız. Amacımız sağlıklı bir ortamda doğru bir şekilde ilerlemek.

Ne var ki bazı durumlar karşısında benim de üzüldüğüm konular var. Bize ait olan eklenti ve temalar için diğer destek sitesi yöneticilerinin destek vermeye çalışmalarıdır. Prensip olarak destek talebi olan kişiyi doğrudan ürünün üreticisine yönlendirmek gerekir. Sanırım doğru davranış biçimi bu olsa gerek.

Her neyse sözü fazla uzatmak istemiyorum. Bu konu bir mesaj niteliğindedir.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst