Bilgi Temanızın XenForo gibi davranmaması

Bilgi Temanızın XenForo gibi davranmaması
4
2K

htsumer

Member
Konu başlığı ne yazacağımı bulamadım ama forumda öneri istek gibi bir bölüm bulamadığımdan buraya açtım.
1- Bir konuyu okurken 4. mesaja bakıyorum diyelim sayfayı yenilediğimde konu başına çıkıyor. 4. konuda yenilemesi lazım diye biliyorum bende öyle çünkü(default)
2- Ana sayfada son mesajlarda yeni mesaj geldiğinde linkin bold olması alışkanlığımızdanmıdır nedir, yeni mesajları anlayamıyorum :)

Bir konuyu okurken 4. mesaja bakıyorum diyelim sayfayı yenilediğimde konu başına çıkıyor. 4. konuda yenilemesi lazım diye biliyorum bende öyle çünkü(default)
2- Ana sayfada son mesajlarda yeni mesaj geldiğinde linkin bold olması alışkanlığımızdanmıdır nedir, yeni mesajları anlayamıyorum
Az önce hem default tasarımda hem de mevcut tasarımda testleri sağlamış bulunuyorum. Sözünü ettiğiniz 4. mesaj standart temada da ilk olarak sayfa yükleninceye kadar bir bekleme gerçekleştirerek ilgili mesajı göstermektedir. Aynı durum kullanmış olduğumuz tasarım içinde söz konusudur.

Diğer bildirdiğiniz durum yeni mesajlarda kalın (bold) olma durumu. Mesajlarda değil ilgili forumlarda bir okunmamış mesaj söz konusu ise o forum başlığı kalın olarak görüntülenir.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Onlarda sorun yok son mesajlardan söz emiştim. Gösterecektim ama son mesajlar kalkmış an itibarıyla

Yeni bir yapı üzerinde çalışıyoruz. Sonradan istatistik eklentisinden söz ettiğinizi değerlendirdim. ;)

Onlarda sorun yok son mesajlardan söz emiştim. Gösterecektim ama son mesajlar kalkmış an itibarıyla

Bir kaç değişiklik yapıyoruz bitince açacağız.
Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri