Yardım Tema özellikleri kategorisi oluşturma

Yardım Tema özellikleri kategorisi oluşturma
4
2K

exfurore

New member
Merhabalar, yine ben.

Şimdi, temamı özelleştirmek için yeni tema özellikleri oluşturmak istiyorum. Ancak burada bir sorun var.
Şöyle ki, aşağıdaki 2 resimde yeşil ve açık yeşil ile gösterdiğim yerleri Geliştirici modu açık iken oluşturabiliyorum. Ancak turuncu yerleri oluşturamıyorum. Yani bir özellik sayfası ve o sayfada olacak bir özelliği oluşturabiliyorum. Ama birden fazla özelliğin kategorize edildiği yeri oluşturamıyorum. Sanırım doğru anlatabildim.

Örnek resimler bir Theme House temasından ve UI.X add-onu kurulu. Ancak UI.X deaktif iken bile o kategoriler duruyor. Yani add-on ile yapılmamış. O zaman bunu tam olarak nasıl yapacağım? Biraz düşündüm ama pek bir fikrim yok açıkçası.

VBzAyh.png

VB1WWo.png

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Çözüm
Bu konuları incelediniz mi?
Bu konuları incelediniz mi?

Çözüm
Bu ikisi konusunda sıkıntım yok. Ancak turuncu kısmı oluşturamıyorum. Turuncu kısım da şu, daha detaylı bir görsel ile göstereyim.

VB4EjH.png

Bunu açıkladığımı düşünüyorum konularda ama Stil özelliği oluştururken Value grouping: alanına örnekte gösterdiğiniz gibi setup veya grubunuzun adı neyse onu yazmanız yeterli olacaktır. Value grouping alanına ne yazarsanız orada sizin belirlemiş olduğunuz grup oluşur. Dikkat etmeniz gereken eğer iki kelime kullanacaksanız ikinci kelimenin baş harfini büyük yazın. Örnek: GenelSeçenekler
Bakınız:
Stil özelliği oluşturma
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Oluşturulan özellik

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Çok büyük bir dikkatsizlik yapmışım, çok özür diliyorum. Evet şimdi orayı deneyince isteğim çözüldü. Teşekkür ederim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri