Yanıtlandı Sorusuna ÇÖZÜLDÜ İşaretlemeyen Üyeyi Kısıtlama

Yanıtlandı Sorusuna ÇÖZÜLDÜ İşaretlemeyen Üyeyi Kısıtlama
6
2K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

2000 yılından beri farklı farklı mesleki forumlarda yöneticilik yapmaktayım.
Gerek benim gerekse diğer yönetici arkadaşarımızın en gıcık olduğu hususlardan bir tanesi, birinin sorusuna cevap aldıktan sonra tekrar bir ihtiyacı varsa o ana kadar ortalarda görünmemesi, bir teşekkür etmemesi vs'dir.
Şu anda XenForo 'nun yapısında SORU - CEVAP olarak ayarlanmış forumlarda da "ÇÖZÜLDÜ" işareti gelmiştir ve oldukça muhteşem bir özelliktir.
Lakin yine kişi bunu kullanmayınca bir işe yaramıyor.

Benim bu durumda şöyle bir önerim var.
Üyenin SORU - CEVAP alanında sorduğu bir soruya X bir süre içerisinde hareket dönmemişse, kendisi haricinde biri cevap yazmış ve o cevaba da çözüldü vs işaretlememişse forumda başka alana gitmesi engellenebilir mi?

Benim aklıma gelenler bunlar, belki detaylarda daha farklı değerlendirmelerde yapılabilir.

Ne dersiniz?

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net
Çözüm
Merhaba,

Gerek benim gerekse diğer yönetici arkadaşarımızın en gıcık olduğu hususlardan bir tanesi, birinin sorusuna cevap aldıktan sonra tekrar bir ihtiyacı varsa o ana kadar ortalarda görünmemesi, bir teşekkür etmemesi vs'dir.
Şu anda XenForo 'nun yapısında SORU - CEVAP olarak ayarlanmış forumlarda da "ÇÖZÜLDÜ" işareti gelmiştir ve oldukça muhteşem bir özelliktir.

Üyenin SORU - CEVAP alanında sorduğu bir soruya X bir süre içerisinde hareket dönmemişse, kendisi haricinde biri cevap yazmış ve o cevaba da çözüldü vs işaretlememişse forumda başka alana gitmesi...
Merhaba,

Üyenin SORU - CEVAP alanında sorduğu bir soruya X bir süre içerisinde hareket dönmemişse, kendisi haricinde biri cevap yazmış ve o cevaba da çözüldü vs işaretlememişse forumda başka alana gitmesi engellenebilir mi?

Benim aklıma gelenler bunlar, belki detaylarda daha farklı değerlendirmelerde yapılabilir.

Ne dersiniz?

Kardeşim merhaba,
Uzun zamandır yeni isteklere pek karşılık veremedik :)...
Kısa süre içerisinde birkaç ürün yayınlamış olacağız bu talebinde de bunların içinde yer alıyor olacak.
Saygılar :)...

Çözüm
Yalnız burada şöyle bir durum var, düzenleme süresi. Bende yayınladığı konuyu en fazla 48 saat içinde düzenleyebilir. Sorusu 48 saat sonra çözüldü ise kendisi istese de konu başlığını çözüldü olarak değiştiremiyor. Konuyu düzenleme yetkisi yine 48 saat olması , ancak başlık etiketini 48 saat sonra da değiştirebilmesi yapılacak eklentide mümkün olabilir mi?

Buna ek olarak TH'de 1 soruya örneğin 10 kişi yukarı oy verdiğinde otomatik çözüldü işaretleniyordu. Bence bu özellikte eklenebilir. Zira TH soru cevap eklentisini kullanmak istemiyorum ancak Xenforo 'nun soru cevap desteğinde bu özellik yer almıyor.

Çok güzel fikir aslında çözüldü işaretlemeden yeni konu açamasa falan çok iyi olur

Merhaba kardeşim,

Güzel haberlerini, yeni eklentilerini ?? bekliyoruz.
Sana yazdığım konularda da güzel cevaplarını :)

Saygılar benden de.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri