Bilgi SMS Verification Pro

Bilgi SMS Verification Pro
3
2K
SMS Verification - Pro çıkacak yazıyor ama bulamadım çıktımı acaba pro

Selamlar açıkçası biz bu ürünü tamamlamak için çok uzun süre çalıştık.
Düşüncelerimiz neticesinde çok fazla üstün özelliklerle donatılmış bir ürün oldu, sonrasında verilen emeğin karşılığını 1-2 çakalın eline düşürüp r10 gibi (Günümüzdeki mevcut durumu için bu yorumu yapıyorum) saçma sapan ticaret alanlarında satıldığını görmemek adına yayınlamadık.

Ek olarak ilerleyen günlerde yayınlasak bile 100 doların altında bir fiyata satmayı düşünmüyoruz, buda fiyat olarak piyasada olan ürünlere göre kullanıcılara yüksek gelecektir.
Daha ekonomik bir ürün bakıyorsanız, Selim Bey'in eklentisini satın alabilirsiniz.

xenforo.web.tr ve xenforo.gen.tr adreslerinden dilerseniz yayınlanan eklentiyi bir inceleyin.

Saygılar.

Null düşerse şahsım adına çok üzülürüm.
Bu sebeple köklü forumlara satışına izin verilmeli diye düşünüyorum.
Özellikle Pro sürümünü geliştirme sürecinde vermiş olduğunuz öneri ve geri bildirimleri düşündüğümde @Övünç kardeşimin talepleri karşılamak için vermiş olduğu çabayı gün gibi hatırlıyorum.
Sota için rahat olsun. Satıştan kaldırılmış yada satışa sunulmayan ürünler için bizler de aynı düşünce içerisindeyiz. Belki ürün fiyatları bu yönde pahalı olabilir buda bir yerde gerçekten ihtiyaç sahipleri kişilere özel olmuş olur.

htsumer

Member
SMS Verification - Pro çıkacak yazıyor ama bulamadım çıktımı acaba pro

SMS PRO sürümünün test aşaması ve özelliklerin kazandırılması
sürecinde sürekli xdinc temas halindeydim

(Yerli SMS operatörüyle Yurtdışına sms attırma özelliği için
daha fazlasında var ama bukadar sufle yeterli)
XDinc bu süreçte kafasının etini yedim desem doğru olur.
Sonuç olarak birçok özelliği bünyesinde barındiran tek bir eklenti oldu.

Null düşerse şahsım adına çok üzülürüm.
Bu sebeple köklü forumlara satışına izin verilmeli diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri