Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Web Hosting Slmlar Diliyorum Herkeze

Asi_İsyankar_30

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Üye ID
284

İtibar Puanı:

Öncelikle Herkeze Merhabalar Diliyorum

Bundan Bir Kaç Gün Öncesine Kadar Forum Sitemde Bazı Sorunlar Vardı Bu Dogrultuda Xenfoya Sitemi Taşımaya Karar Vermiştim Ve Bu Sayede Forumunuza Üye Oldum Ve Gerekli Yetkilerle Konuşup Xenforaya Geçmeye Karar Verdim İnşallah 10 Gün İçinde Bu İşlemi Yetkili Arkadaslar Aracılıgı İle Gerçekleştirecegiz.

Yukarda Belirttigim Sorunlar Tabikide Hosting Hizmeti Almış Oldugum Firma İle İlgiliydi Diye Düsünüyorum Bununla İlgilide Öncelikle Hostin Firmamı Degiştirdim Ve Forumda Bizlere Hizmet Veren @DostHosting Mustafa Abiyle Tanıştım Onunda Ve Fikir AlışVerişinde Bulundum Ve Nihayetinde @DostHosting Firmasına Geçiş Yaptım Ve Mustafa Abinin Bana Tanıdıgı Olanak Dogrultusunda Kendisinden Xenforaya Sistemim İçin Daha iyi Olacak [ Reseller Sunucu Hizmeti ] Aldım Sitemi Taşıma Ve Yapılması Gerekli Olan Herşeyi Elinden Gelerek Ve Sabırla Sorularıma Cevap Vererek Gerçekleştirdigi İçin Bizlere Bu Şekilde İmkan Ve Olanaklar Sundugu İçin Siz Forum Yetkilileri ve Üyeleri Huzurunda @DostHosting Mustafa Abiye Çok Teşekkür Ederim...
Saygı Ve Sevgilerimle Xenforo Yönetimi Ve Üyeleri Ve Tabiki @DostHosting

DostHosting

Sunucu ve Host Uzmanı
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.dosthosting.com
Üye ID
54

İtibar Puanı:

Öncelikle Herkeze Merhabalar Diliyorum

Bundan Bir Kaç Gün Öncesine Kadar Forum Sitemde Bazı Sorunlar Vardı Bu Dogrultuda Xenfoya Sitemi Taşımaya Karar Vermiştim Ve Bu Sayede Forumunuza Üye Oldum Ve Gerekli Yetkilerle Konuşup Xenforaya Geçmeye Karar Verdim İnşallah 10 Gün İçinde Bu İşlemi Yetkili Arkadaslar Aracılıgı İle Gerçekleştirecegiz.

Yukarda Belirttigim Sorunlar Tabikide Hosting Hizmeti Almış Oldugum Firma İle İlgiliydi Diye Düsünüyorum Bununla İlgilide Öncelikle Hostin Firmamı Degiştirdim Ve Forumda Bizlere Hizmet Veren @DostHosting Mustafa Abiyle Tanıştım Onunda Ve Fikir AlışVerişinde Bulundum Ve Nihayetinde @DostHosting Firmasına Geçiş Yaptım Ve Mustafa Abinin Bana Tanıdıgı Olanak Dogrultusunda Kendisinden Xenforaya Sistemim İçin Daha iyi Olacak [ Reseller Sunucu Hizmeti ] Aldım Sitemi Taşıma Ve Yapılması Gerekli Olan Herşeyi Elinden Gelerek Ve Sabırla Sorularıma Cevap Vererek Gerçekleştirdigi İçin Bizlere Bu Şekilde İmkan Ve Olanaklar Sundugu İçin Siz Forum Yetkilileri ve Üyeleri Huzurunda @DostHosting Mustafa Abiye Çok Teşekkür Ederim...
Saygı Ve Sevgilerimle Xenforo Yönetimi Ve Üyeleri Ve Tabiki @DostHosting
Guzel yorumun ve Bizi Tercih Ettiğiniz Biz Tşk Eder. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edecegim