Bilgi Sizce Logo Nasıl Görünmekte ?

Bilgi Sizce Logo Nasıl Görünmekte ?
35
5K
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Kanki bunlar el yapımı şişe mantarından yapılmıştır. İçi krom tel olup, sığ yerlerde takılmadan gelen yemdir. Dünya tarihinde mantardan yapılan ilk yemdir. Babam yapımcısı:) ben seçer atarım ?

hasannakyuz burada logo nerede? Herhangi bir logo göremiyorum....

Bir balıkçı için ideal sayılır. Bu nasıl baktığına bağlı. Ayrıca halen sitende logo yolunu düzenlemediğin için görüntülenmiyor. Tema ayarlarından yolunu düzenle.

styles/default/xenforo /111.png

balık merakı nerden geliyor yumurtalık taraflarından mısınız :) herkes adanalı burda

Logonun rengini mavi ve yeşil tonlarından ayrı bir renk mesela kırmızı tonları yani arka plan zaten koyu içerideki renkler logonun ön plana çıkmasını engellemesin.

Güzel pembe tonlarını balığınn arkasındaki o yaprak gibi olan yerlerdede yaparsan çok daha güzel olabilir

Oltanın ucunda yazıların uçlarına yaptığın tonlarda yapabilirsin

Evde yer yok desem inanır mısın? binlerce var desem :) evin içinde heryer rat :D heryer yem :) dolaplar koltuk altları heryer :)

valla elektrikler kesildiğinde konuşabiliyoruz :) ben genelde odamdayım. az önce gitti karanlıkta çektim ordayken:D hemen diyor ki bakim resim nasıl çıkmış :D
o değilde artık haso sen bir logo hazırlarsın bana :D
Yapabildiğim kadarı ile tabi ki de seve seve , Photoshop vs konularda uzman değilim ama yapabildiğim kadarı ile birşeyler yapmaya uğraşıyoruz işte

Yeniden bir kaç düzenleme yaptım , konuyu uzatıyorum kusura bakmayın ama şöyle birşey konuya hakim olan kişilerin düşünceleri daha önemli olduğu için , görüşleriniz önemli

Quick Jump
2,624Konular
12,457Mesajlar
1,431Kullanıcılar
brenanSon Üye
Geri