Şikayetim var :D

Şikayetim var :D
7
2K
Sota dan şikayetimde var :D kendisi iş yoğunluğu sebebi ile geç cevap veriyor. telefonunu alma sürem 2 gün zorla aldım :D aynı zamanda FarkHosting danda şikayetim var kendisinin misafiri vardı çok geç cevap verdi :D dha şikayetlerimi yazacağım ama bizim evde uyuma vakti geldi klavyeden gelen sesler uyumayı engelliyor. herkese hayırlısından geceler:D

Hahahah :) Biri beni banlasın, dün ailemize katılan yeni biri oldu...
Kardeşim kızı oldu o yüzden online olamadım. Hatamızı bugün telafi ederiz sıkıntı yok :) ...

Sota dan şikayetimde var :D kendisi iş yoğunluğu sebebi ile geç cevap veriyor. telefonunu alma sürem 2 gün zorla aldım :D aynı zamanda FarkHosting danda şikayetim var kendisinin misafiri vardı çok geç cevap verdi :D dha şikayetlerimi yazacağım ama bizim evde uyuma vakti geldi klavyeden gelen sesler uyumayı engelliyor. herkese hayırlısından geceler:D

Ersan bey size daha önce belirtmiş olduğum gibi XenForo sistemini destekleyen bir sunucu ile bu tür sorunlar yaşamazsınız demiştim. Bu şekilde kendinizi çok fazla yıpratırsınız. XDinc yakındır banlarım onu ;)

Sabah, Aksam demeden calısıyoruz. Telefon numaramı alabılcek zamanı denk getırdıgın ıcın sanslısın
tara.gif

ERSAN.NET

Licenced
SMS Confirmed
XDinc den şikayetçiyim kendisi eve gelince yazacağını söyledi. Ancak yazmadı yönetim ekibinden banlanmasını talep ediyorum :p yönetim istifAaaaaaaa :D

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Hahahah :) Biri beni banlasın, dün ailemize katılan yeni biri oldu...
Kardeşim kızı oldu o yüzden online olamadım. Hatamızı bugün telafi ederiz sıkıntı yok :) ...
Ovh dan aldım 1 aylık vps ? bugün yataktan kalkabilirsem inş kurulum yapacağız gece geç yatıp sabah erken kalkıyoruz:) şok değişik durumlardayız. Bugün hava yağmurlu ? ?

Quick Jump
2,628Konular
12,461Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri