Şikayetim var :D

ERSAN.NET

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.ersan.net
XDinc den şikayetçiyim kendisi eve gelince yazacağını söyledi. Ancak yazmadı yönetim ekibinden banlanmasını talep ediyorum :p yönetim istifAaaaaaaa :D

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Sota dan şikayetimde var :D kendisi iş yoğunluğu sebebi ile geç cevap veriyor. telefonunu alma sürem 2 gün zorla aldım :D aynı zamanda FarkHosting danda şikayetim var kendisinin misafiri vardı çok geç cevap verdi :D dha şikayetlerimi yazacağım ama bizim evde uyuma vakti geldi klavyeden gelen sesler uyumayı engelliyor. herkese hayırlısından geceler:D

Hahahah :) Biri beni banlasın, dün ailemize katılan yeni biri oldu...
Kardeşim kızı oldu o yüzden online olamadım. Hatamızı bugün telafi ederiz sıkıntı yok :) ...

ERSAN.NET

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.ersan.net
Sota dan şikayetimde var :D kendisi iş yoğunluğu sebebi ile geç cevap veriyor. telefonunu alma sürem 2 gün zorla aldım :D aynı zamanda FarkHosting danda şikayetim var kendisinin misafiri vardı çok geç cevap verdi :D dha şikayetlerimi yazacağım ama bizim evde uyuma vakti geldi klavyeden gelen sesler uyumayı engelliyor. herkese hayırlısından geceler:D

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Ersan bey size daha önce belirtmiş olduğum gibi XenForo sistemini destekleyen bir sunucu ile bu tür sorunlar yaşamazsınız demiştim. Bu şekilde kendinizi çok fazla yıpratırsınız. XDinc yakındır banlarım onu ;)

ERSAN.NET

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.ersan.net
Ovh dan aldım 1 aylık vps 😂 bugün yataktan kalkabilirsem inş kurulum yapacağız gece geç yatıp sabah erken kalkıyoruz:) şok değişik durumlardayız. Bugün hava yağmurlu 🌧 😂

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

Hahahah :) Biri beni banlasın, dün ailemize katılan yeni biri oldu...
Kardeşim kızı oldu o yüzden online olamadım. Hatamızı bugün telafi ederiz sıkıntı yok :) ...

Sota

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
Sabah, Aksam demeden calısıyoruz. Telefon numaramı alabılcek zamanı denk getırdıgın ıcın sanslısın