Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Seo eklentisi ile alakalı bir kaç soru

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Forumda kurdum bu eklentiyi, fakat yeterli açıklama bulamadığım için bazı özelliklerin ne anlama geldiğini sormak istiyorum.

1- Bu tik anlamı tam olarak nedir.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

2- OG:image görevi nedir, ben bu şekilde foırum ayarı yapmama rağmen paylaşımlarda twitterda çıkmıyor görsel. Yanlış bir ayar mı yapmaktayım.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

au lait eklenti yazarı, heryerde bulunmuyor bu eklenti ve xenforodan kalkmış. destek olursanız sevinirim bu eklentinin foruma entegresi hakkında

Saygılar,

SyTry

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Web Sitesi
sytrycommunity.fr
Hello,

Follow/NoFollow is for Robots from Google, etc. Do you have the latest version ? :unsure:

Regards, SyTry

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Forumda kurdum bu eklentiyi, fakat yeterli açıklama bulamadığım için bazı özelliklerin ne anlama geldiğini sormak istiyorum.

1- Bu tik anlamı tam olarak nedir.

2- OG:image görevi nedir, ben bu şekilde foırum ayarı yapmama rağmen paylaşımlarda twitterda çıkmıyor görsel. Yanlış bir ayar mı yapmaktayım.

Saygılar,

1. Spider olarak tanımladığımız botların bu içeriği görüntüleyebilmesi, okuması, index alması adına bir seçenektir.
2. OG image sosyal paylaşım alanlarında bir konu bağlantısını paylaştığınızda meta_title gibi konu içinde ekli yada url ile bbcode olarak ilave edilmiş resimleri konu içeriğine ekler.
3. Sebastian, ücretli olan bu eklentiye artık destek vermiyor, ben sizin kullandığınız sürümü XF 2.1+ için revize ettim.

Ayarları da şuan olması gereken şekilde sonuçlandırdık.
Saygılar.

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
1. Spider olarak tanımladığımız botların bu içeriği görüntüleyebilmesi, okuması, index alması adına bir seçenektir.
2. OG image sosyal paylaşım alanlarında bir konu bağlantısını paylaştığınızda meta_title gibi konu içinde ekli yada url ile bbcode olarak ilave edilmiş resimleri konu içeriğine ekler.
3. Sebastian, ücretli olan bu eklentiye artık destek vermiyor, ben sizin kullandığınız sürümü XF 2.1+ için revize ettim.

Ayarları da şuan olması gereken şekilde sonuçlandırdık.
Saygılar.
Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6