Soru Resmi sitede silinen XTR eklentileri

Soru Resmi sitede silinen XTR eklentileri
8
2K

Fatih

Licenced
Customer
Öncelikle cümleten iyi bayramlar herkese,

XenTR XDinc Xenforo da ki tüm eklentileriniz silindi. Sanırım bir süredir aktif olamadınız. Yoğunluğunuzu anlayabiliyorum fakat rica etsek bizlere de planlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Resmi sitede de her kafadan bir ses çıkmış bir duyuru güzel olacaktır.

Tekrardan iyi bayramlar...

Öncelikle cümleten iyi bayramlar herkese,

XenTR XDinc Xenforo da ki tüm eklentileriniz silindi. Sanırım bir süredir aktif olamadınız. Yoğunluğunuzu anlayabiliyorum fakat rica etsek bizlere de planlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Resmi sitede de her kafadan bir ses çıkmış bir duyuru güzel olacaktır.

Tekrardan iyi bayramlar...
Xentr’nin eklentileri silinmedi. Sadece XDinc eklentilerini sildiler. Bunun kavgasını veriyorum. 😡 Tipik ingiliz kafası..! 🤬

Değerli XenTR üyeleri;

Bildiğiniz gibi XenForo kaynak politikaları gereği geliştiriciler için 45 gün içinde resmi siteyi en azından makul bir seviyede çevrimiçi olmasını istemektedir. İnsanız ve hepimizin hayatı bir ekran karşısında zaman zaman geçmeyebiliyor.

Şahsi olarak izlenen politikayı açıkçası doğru bulmuyorum. Bence bir ürün çalışmıyor veya hatalar çözülemiyor, geliştirici destek veremiyorsa kaldırılmalıdır. Geliştirilmiş bir ürün güncel sürümlerde dahi çalışıyorsa ki çoğu çalışıyor bu tarz politikalar tamamen yersiz bir tutumdur.

Bizler gördüğünüz gibi aslında buradayız ama eskisi gibi yeni ürünler geliştirmiyoruz. Ürünlerimizin arkasındayız ve kendi web sitemizde bazı ürünleri dahi XF 2.3.x sürümlerine güncellemiş olduk. Bizler de insanız ve gerçek yaşamımızda bazı değişimler söz konusu olabilmektedir. Bu süreçte onlardan biridir. Ama kimseyi mağdur etmiş değiliz ve böyle de bir niyetimiz bulunmamaktadır.

Kaldı ki yeni bir XF versiyonu var ortada ve bu versiyonun gereksinimleri kararlı sürümle daha net açığa çıkacaktır. Şu anda mevcut tüm ürünlerimiz XenForo 2.2.x sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. XF 2.3..x sürümleri için güncellemeler yapılacaktır ama zaman alabilir. Belki ilgili ürün XF 2.3.x için yeniden yazılır belki mevcut yapıda değişimler sağlanır. Bu eklentilerin güncelleme sürecinde daha net olarak değerlendirilir.

Yapmış olduğumuz işin farkındayız ve arkasındayız.

Saygılar....

Osman abi ben de akşam onun kavgasını verdim. Şunu söyleyim ben de 24 saat 365 gün ekran karşısında olamam ama ekran karşısındaymış gibi xenforo globalde xentr de ve kendi projemde online görünüyorum. Telefonumda google’ın web uygulaması var. Telefonumdan bu sitelere kullanıcı adımla şifremle 24 saat 365 gün bağlıyım. ☺️ Ama ekran başında değilim. Ve ayrıca xentr’in gerek övünç gerek senin en fazla tema eklentisini kullanmış bir kullanıcı olarak diyorum ki eklentileriniz temalarınız sorunsuz çalışıyor. Şu an kararlı sürüm xenforo2.2.16 patch 2 sizin eklentileriniz ne güncelleme istiyor ne başka bir şey…! Ve ayrıca globalde bana onların dostusun arkadaşısın haksızlar onları savunma diyen birine aynen şunları söyledim. Benim kavgam onlar için değil. Dragonbyte, snogssite, devsel.io, xentr, andy b bunlar xenforo ’yu xenforo yapan bir bütündür. Benim kavgam dedim xenforo için. Bu eklenti yapanlar xenforo ’ya çok şey kattı bunları küstürmeyin dedim.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Son düzenleme:
Osman abi senin, Övünç ün yoğunluğunun farkındayız ve dediğin gibi eklentiler sorunsuz çalışıyor. Benim nacizane tavsiyem kısada olsa bir açıklama eklemeniz yönündedir. Yoksa 2.3 çıksa bile tüm eklentiler güncellenene kadar geçmek gibi bir planım yok benimde.

Osman abi senin, Övünç ün yoğunluğunun farkındayız ve dediğin gibi eklentiler sorunsuz çalışıyor. Benim nacizane tavsiyem kısada olsa bir açıklama eklemeniz yönündedir. Yoksa 2.3 çıksa bile tüm eklentiler güncellenene kadar geçmek gibi bir planım yok benimde.

Fatih selamlar kısa sürede güncellemeler yayınlanıyor olacak. Açıklama konusunda zaten gerekli bilgiyi yaptım.
Artık yurdumuzdayız :)...

Fatih selamlar kısa sürede güncellemeler yayınlanıyor olacak. Açıklama konusunda zaten gerekli bilgiyi yaptım.
Artık yurdumuzdayız :)...
Övünç sen yoktun. Senin live forum statistic eklentini alacaktım. Ama sana ulaşamadık. Ben de BS live forum statistic eklentisini almış bulundum. Adam ukraynalı xenforo ile sorunlar yaşamış ve bu aralar diyor. Eklentilerimi 2.3 e güncelleyemeyebilirim diyor. Canımla uğraşıyorum diyor adam. Senin live forum statistic çıkar değil mi? Sana geçeyim.

Quick Jump
2,662Konular
12,553Mesajlar
1,446Kullanıcılar
Geri