Postbit Start Conversation

Eklenti Postbit Start Conversation 1.0

indirmek için izniniz yok

HytaleTurkiye

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
HytaleTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Postbit Start Conversation - Postbit kısmına kişi ile konuşma başlatmaya yarayan ikon ekler.

Postbit Start Conversation eklentisi ne işe yarar?
Bu eklenti ile konu içerisindeki postbit kısmına kişi ile konuşma başlatmaya yarayan bir ikon ekler.

Eklenti Özellikleri:
Kolaylık ile ikon değiştirebilme.

Ekli dosyayı görüntüle 1267

Görünüm:

Ekli dosyayı görüntüle 1268

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Bu konuda sanırım daha önce bir talep vardı. Sayenizde bu talep karşılanmış görülmektedir. Ayrıca yeni eklenti geliştirici arkadaşları görmek açıkçası beni mutlu etti. Emeğiniz için teşekkür ederim. ;)
Bu konuda sanırım daha önce bir talep vardı. Sayenizde bu talep karşılanmış görülmektedir. Ayrıca yeni eklenti geliştirici arkadaşları görmek açıkçası beni mutlu etti. Emeğiniz için teşekkür ederim. ;)

Mesajınız için ben teşekkür ederim. Bende ufak tefek birşeyler katmaya çalışıyorum. ?

Daha önce talebim olmuştu sanırım kod paylaşılmıştı , eklenti olarak sunulması gayet güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık hocam.

Nice, I like the placement and use of font awesome.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri