Eklenti İsteği Otomatik linkleme eklentisi

Eklenti İsteği Otomatik linkleme eklentisi
15
3K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Konuya yazdım ama bu bir eklenti olabilir mi bilmiyorum. Şöyle bir şey olabilir mi?

Örneğin XenForo kelimesi için bir yerlere bir kez bir link tanımlayayım. Bir metin içerisinde XenForo geçtiğinde otomatik olarak linkleme yapıp XenForo şeklinde kullansın.

Mümkün müdür?

İlgili kelime anahtar link etiketi alarak ,
Kelimeye sabitlenmiş linke mi gidecek? :unsure:

AdSense kullandığı kelime link reklamı gibi..

Anladığım kadarı ile bir nevi sansür işlemi türü.
1232

Siz burada sansür kelimesi için link vermek istiyorsunuz. Doğru mu anladım? Burada bir link vererek deneyin isteseniz. Ben denemedim ama olabilir diye değerlendiriyorum.

hmmm ilginç bir yaklaşım hocam.
Hemen deneyip sonucu bildiriyorum.

XenTR Aynı sansür mantığı gibi üstad.
Arkadaş istiyor ki belirttiğim sözcüğe, sabit link tanımlayım.
Nerede kullanılırsa linkle belirtilsin ve tıklayan o linke gitsin.

English: AdminCP > Setup > Options > Censoring
Türkçe:XenForo Seçenekleri > Seçenekler > Sansür İşlemleri

İlgili kelime veya cümle için link verilirse aynı işlemi uygular sanırım.

Hocam sansür alanı html desteklemiyor, oldu ama <a href="https://www.site.com">kelime</a> şeklinde görünüyor yazı içinde.

Olmuyor :(
Keşke olsaydı
:(

Aslında bu mantık ile yapılabilir. XenForo nun yerleşik sistemine bir eklenti ile linkleme yapılabilir.

Şu dolar varya şu dolar
Yapacak bir şey yok ya kendi eklentilerimizi yapacağız yada yabancılara her daim muhtaç olacağız. Buradan bir bilgilendirme yapmak istiyorum:
Lütfen bu tür eklentileri warez sitelerinden satın almaya kalkmayın. Hem içerik olarak zararlı olabilir yapılar entegre edilebilir hemde paranızı boş yere alamadığınız ürünlere vermek zorunda kalırsınız. Özellikle belirli Rus siteleri var. Olmayan içerikleri var gibi göstermektedirler. Bizim ürünleri bile henüz satın alan olmamışken güncel halleri ile yayınlandığını gösteren kaynaklar oluşturulmaktadır. Sakın ola itibar etmeyin.

Uyarınız için teşekkürler hocam.
Sizle çalışmaya başladıktan sonra sisteme bakış açım çok değişti.
İyi ki yollarımız kesişmiş.

Bu eklentiyi geliştirirseniz ilk alıcınız olurum.
Benim faaliyet gösterdiğim alanda çok gerekli çünkü.

Teşekkürler

İlk fırsatta bu konuya bakmaya çalışacağım. Ramazan sonrası daha aktif olabilirim. ;)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri