Eklenti İsteği Öne çıkar-(konuyu belirli sürede belirli kullanıcı grupları için öne çıkarma)

Eklenti İsteği Öne çıkar-(konuyu belirli sürede belirli kullanıcı grupları için öne çıkarma)
7
2K
Selamlar bu talebi gündemimize alacağız.
Ama öncelikle bitirmemiz gereken 2 eklenti daha var bize biraz zaman verirseniz seviniriz.

Ek olarak yazdığınız eklentilerin uyumluluk sorunları neler?
Bunları kullandınız mı? Hangi sürümlerinde sorun yaşadınız?

Bu bilgileri iletirseniz sevinirim.
Saygılar.

Dinç hocam mesgul oldugunuzu tahmin edebiliyorum , benimki sadece sıraya almanız bakımından öneri ...
bumb thread son surumunu kullanmıştım kurulumda duplicate key (yinelenen anahtar) hatası veriyor ayrıca hata günlüklerinde de stil hatası veriyor.. dolayısıyla bende kaldırdım kaldırmasam hatanın fotoğrafını atardım...

Öncelikle değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
Elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz umarım 5-7 iş günü içerisinde sorunsuz bir ürün sunabiliriz.
İlgili ürünleri inceleyerek seçenekleri buna göre oluşturacağım.
Saygılar.

xmnxf

Licenced
SMS Confirmed
Piyasada bumb thread ve up thread adlı 2 eklenti var fakat hem xenforo 2.1 uyum sorunu yaşıyor hemde ihtiyacı karşılamıyor uye ve ziyaretciler kendi konuları veya begendikleri konuları günde bir kez (saat ve sayı sınırı konulabilir) mesaj yazmadan güncelleyip öne çıkarabilecekleri vidgeti de olan donanımhaber forumlarının kullandığı bir eklenti
onecikar.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Dinç hocam mesgul oldugunuzu tahmin edebiliyorum , benimki sadece sıraya almanız bakımından öneri ...
bumb thread son surumunu kullanmıştım kurulumda duplicate key (yinelenen anahtar) hatası veriyor ayrıca hata günlüklerinde de stil hatası veriyor.. dolayısıyla bende kaldırdım kaldırmasam hatanın fotoğrafını atardım...

Teşekkür ederiz şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri