Not Alone Pro

Styles Not Alone Pro v2.3.0 Beta 1

indirmek için izniniz yok
Styles Not Alone Pro
35
4K
Yukarıdaki resimdeki alandan Public logo width ve Public logo height değerlerini ayarlayın. Logo işi tamamen kişisel bir durumdur. Photoshop ile kendinize özel logo tasarlayabilirsiniz. Ben size örnek bir logo verdim. Kendiniz istediğiniz gibi bir logo tasarlayabilir yada bu işi yapan birilerinden yardım alabilirsiniz.

iyi çalışmalar temayı yüklerken bu hatayı alıyorum. sorun nedir acaba

File is not a valid style archive.

Tema gerçekten harika, teşekkürler. Tema da aydınlık-karanlık geçişi oluyor mu? Yoksa ben mi yanlış yaptım bilemedim. Upload ettikten sonra manuel geçiş yapıyorum. Birde NotAlone Light teması standart xenforo teması olarak geliyor.

Stil özelliklerinde her bir temaya ait aydınlık karanlık stil ID'lerini vermeniz gerekir.

Hocam iyi günler. Öncelikle bu temayı ücretsiz olarak hizmete sunduğunuz tekrar teşekkür ediyorum. Temayı beğenerek kendi sitemde kullanıyorum. Güncel sürümü indirmeme izin vermiyor. İndirmek için iznimin olmadığı yazıyor. Yapmam gereken bir şey var mı, teşekkürler iyi çalışmalar.

Hocam iyi günler. Öncelikle bu temayı ücretsiz olarak hizmete sunduğunuz tekrar teşekkür ediyorum. Temayı beğenerek kendi sitemde kullanıyorum. Güncel sürümü indirmeme izin vermiyor. İndirmek için iznimin olmadığı yazıyor. Yapmam gereken bir şey var mı, teşekkürler iyi çalışmalar.

Kaynakları indirmek için burada bazı bilgileri bulabilirsiniz.

Daha sonra buradan doğrulama işlemi gerçekleştirin. ;)

XenTR kullanıcımız, Not Alone Pro için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

v2.3.0 Beta 1

We are delighted to release the Not Alone Pro style for XenForo 2.3.0 Beta 1.

• XenForo 2.3.0 Beta 1 compatibility
  • The style changer feature has been removed. Instead, XenForo's built-in Style Variations have been included.

Note: Please do not install the style , if you are using lower than XF 2.3.x
This version only support to XenForo 2.3.x

If you think need to help, you can contact us or create a support ticket. ;)

Güncellemenin devamını inceleyin...

I'm still not sure why I can't download this package.

I'm still not sure why I can't download this package.
Hi, how do I download this theme?

It seems like too complicated a procedure to test a theme to me.
I give up...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri