• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Eklenti İsteği Multiple Account Login Detector

rootksk

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi

Şu eklentiyi kullanıyordum fakat bir süredir çalışmıyor. Bununla aynı işlevi gören bir eklenti daha vardı fakat onu da bulamadım o da silindi sanırım. Var mı önerebileceğiniz benzer işi gören bir eklenti ?

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Şu eklentiyi kullanıyordum fakat bir süredir çalışmıyor. Bununla aynı işlevi gören bir eklenti daha vardı fakat onu da bulamadım o da silindi sanırım. Var mı önerebileceğiniz benzer işi gören bir eklenti ?

Signup abuse detection and blocking eklentisini kullanmanızı öneririz.

hasannakyuz

Active member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com

Göz atabilirsiniz.

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

bebekforum

Active member
Licenced Member
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Biraz ücreti yüksek ama parasını sonuna kadar hak ediyor :) ...

rootksk

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Bu eklenti mail olarak gönderiyor anladığım kadarıyla. Bana konu açan vb bir işlevi olan eklenti lazım. Amacım engellemek değil takip etmek :)

Göz atabilirsiniz.

Bu eklenti aynı işlevi görüyor sanırım. İnceleyeceğim. Amacım takip etmek

bebekforum

Active member
Licenced Member
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Bu eklenti aynı işlevi görüyor sanırım. İnceleyeceğim. Amacım takip etmek
bu eklentinin aynı işlevi gördüğüne emin değilim. Deneyeceğim. Reklam botları saldırılarından bıktım o yüzden üyelikleri yönetici onayına aldım. Bir deneyeyim eğer çözüme ulaşabilirsem güzel maliyetti düşürürüz. :)

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Licenced Member
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sayın bebekforum spam üyelikler için farklı yöntemleri de deneyebilirsiniz. Bu bahsi geçen eklentiler genellikle çoklu hesap algılama eklentileridir.
Spamlar ile mücadele için akismet kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak Ozzy47 tarafından geliştirilmiş bir başka eklentiyi tercih edebilirsiniz.

Bu eklenti senin sorununu büyük ölçüde çözecektir. Tabi spam üyeliklere karşı tedbir almak istiyorsan. Ancak şunu da belirtmeliyim ki hiç bir sistem tam ve kesin bir sonuç veremez. Ama bir çoğunun önüne geçmiş olabilir.

rootksk

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Diğer eklenti login sırasında kontrol sağlıyor bu ise kayıt sırasında kontrol sağlıyor. Yani tam olarak aynı değil ama hiç yoktan iyidir :)

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Licenced Member
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Burada sorunlar karşısında çözüm yöntemlerini tartışıyoruz elbette eklentiler arasında değişik işlevler olasıdır. Biz de bu konuda çok mücadele veriyoruz emin olabilirsiniz.

Öyle ki birisini yasaklıyoruz başka bir hesap açarak yeniden gelmeye çalışıyor. Bunun örneklerini vermeye kalksam sizde şaşırır kalırsınız. Ama biz biliyoruz.

rootksk

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Burada sorunlar karşısında çözüm yöntemlerini tartışıyoruz elbette eklentiler arasında değişik işlevler olasıdır. Biz de bu konuda çok mücadele veriyoruz emin olabilirsiniz.

Öyle ki birisini yasaklıyoruz başka bir hesap açarak yeniden gelmeye çalışıyor. Bunun örneklerini vermeye kalksam sizde şaşırır kalırsınız. Ama biz biliyoruz.

Aslında diğer eklenti olarak bahsettiğim Alter Ego Detector (AED2) [Deleted]
Bu eklentiydi. Ben spamı engelleme için Ozzmodz ve akismet eklentisini kullanıyorum gayet başarılı.

Bu Alter Ege Detector eklentisini, birbirinin hesabına giren kullanıcıları tespit etmek için kullanıyordum sadece, onu yapamıyorum şu an. Yoksa spam ile mücadeledepek problem yaşamıyorum bu diğer söylediğim eklentileri kullanarak