Soru Mesajları Kutu İçine Almak

Soru Mesajları Kutu İçine Almak
4
2K

montezuma

Licenced
Merhabalar,
Kullandığım forum teması Themehouse'un IO teması.Mesaj içerikleri ayrı kutular halinde değil, sadece bir tek liner ile ayrılmış:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bunu aşağıdaki resimdeki gibi kutular haline getirmem mümkün mü? Teşekkürler.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Bu tür konuların cevabı için lütfen profil alanından web site adresinizi belirtiniz. Ayrıca kaynak kodlarından basit css düzenlemesi ile kendiniz de yapabilirsiniz.

Ben genel olarak bu tür yüzeysel olarak verilen kodlarla yapılan işlere karşıyım. Sistemin kendi kodlarını kullanmak önceliğimdir. Kaynak kodlarından sizde aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Şimdilik bu kodları deneyin. Bu kodları extra.less şablonunaza ekleyerek deneyin.
Kod:
Bu tür konuların cevabı için lütfen profil alanından web site adresinizi belirtiniz. Ayrıca kaynak kodlarından basit css düzenlemesi ile kendiniz de yapabilirsiniz.

Ben genel olarak bu tür yüzeysel olarak verilen kodlarla yapılan işlere karşıyım. Sistemin kendi kodlarını kullanmak önceliğimdir. Kaynak kodlarından sizde aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Şimdilik bu kodları deneyin. Bu kodları extra.less şablonunaza ekleyerek deneyin.
Kod:

Çok teşekkür ederim kodlar işe yaradı. Son olarak postbit alan rengi, mesaj kutusunu tam olarak doldurmuyor. Resimdeki gibi:

Not: Kayıt olurken lisans girildiği için site ismini profile eklemek gerektiğini düşünmemiştim. Uyarı için teşekkürler.

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri