Makalenin Yayın Platformu Önerisi

Makalenin Yayın Platformu Önerisi
2
885

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

Sitemde Article Management System eklentisini kullanarak MAKALE yayınlıyorum. Bugünlerde trafik açısından kafama takılan bir husus için kıymetli görüşlerinizi rica ederim.

Bu eklenti ile yayınladığım makaleleri, FORUM kısmında bir "MAKALE" kategorisine eklemek sizce daha faydalı olur mu?
Sanki FORUM kısmına eklenen içerikler Google tarafında çok daha hızlı index alıp, üst sıralara çıkıyor gibi deneyimledim.

Konuyla ilgili olarak deneyiminiz, önerileriniz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Merhaba,

Sitemde Article Management System eklentisini kullanarak MAKALE yayınlıyorum. Bugünlerde trafik açısından kafama takılan bir husus için kıymetli görüşlerinizi rica ederim.

Bu eklenti ile yayınladığım makaleleri, FORUM kısmında bir "MAKALE" kategorisine eklemek sizce daha faydalı olur mu?
Sanki FORUM kısmına eklenen içerikler Google tarafında çok daha hızlı index alıp, üst sıralara çıkıyor gibi deneyimledim.

Konuyla ilgili olarak deneyiminiz, önerileriniz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Kardeşim selamlar,
Açıkçası bunun için daha detaylı bir inceleme gerekebilir.
SiteMap XML içinde yer alacak içerikler belirlenen index tarama hızına göre ekleniyor makale bazında yayınlanan içerikler için bu değişik bir değere sahip mi? Bunu kontrol etmediğim için bilmiyorum.
Makaleler için Google mutlaka bir algılama ajanı kullanıyordur. (several hours to several weeks)

Aleyküm selam, yeniden yazdığını görmek güzel.
XenForo 'nun temel yapısını mümkün olduğunca korumaya ve tüm içerikleride FORUM alanına taşımaya çalışıyorum.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri