Bilgi Mağaza sayfamız hakkında güncelleme çalışmaları!...

Bilgi Mağaza sayfamız hakkında güncelleme çalışmaları!...
9
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Herkese merhaba;

Bu gece saat 00:30 sonrası mağaza sayfamız için bazı güncellemeler yapılacaktır. DragonByte eCommerce eklentisine ek fonksiyonların dahil edileceği bir eklentiyi web sitemizde test etmeyi planlıyoruz.

Bu süre içerisinde bir müddet mağaza sayfası erişiminde aksaklıklar olabilir.

Tüm kullanıcılarımızın bilgisine sunulur.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
Mağazada tam mı yoksa kısmi kapanma mı yaşanacak :rolleyes:
Eline sağlık XenTR yeni hali çok hoş olmuş ❤️(y)

Güncelleme yaparken Eklenti açıklamaları Türkçe yapılırsa bizlerde anlamış oluruz :)
İşin garip tarafı Türkçeye çevir diyorum Google çeviri ile onu bile çevirmiyor

Güncelleme yaparken Eklenti açıklamaları Türkçe yapılırsa bizlerde anlamış oluruz :)
Eklentilerin güncellemesini yapan arkadaş pek Türkçe bilmiyor :D:D

Eklentiler genel olarak global pazar diline göre geliştirildiği için açıklama alanlarını da ne yazık ki İngilizce kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu konuda şu yapılabilir eklentiler ile birlikte Türkçe dil dosyaları da verebiliriz.

Bu geri bildiriminiz için teşekkür ederiz bundan sonra yayınlanacak ürünler ve güncellemeler için eklemeye özen göstereceğiz.
Thank you for your feedback, we will take care to add Turkish explanation tab's for new products and updates.

XenTR sanırım şuan kusursuz şekilde oldu.
Emeğine sağlık, kullanıcıların ister grid ister list yapısını kendilerine göre seçebilmeleri de harika!
Ürün için detaylı bir anlatım ve video da eklenirse süper olur : )...

Konu öncesinde çekmiş olduğum bir videonun linkini aşağıda izlemeniz için ekliyorum. Videoda genel olarak çalışma prensibi gösterilmiştir.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Konu öncesinde çekmiş olduğum bir videonun linkini aşağıda izlemeniz için ekliyorum. Videoda genel olarak çalışma prensibi gösterilmiştir.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Video harika olmuş abi eline sağlık tabi tüm özellikleri yansımıyor ama onları da açıklamalara dahil ederiz.
Bu kapsamda yapılmış ilk ürün olacak, tabi daha önceki yaptıklarımızı saymaz isek!
Benzerini deneyeceklere şimdiden başarılar, bu sefer dışardan bakıp örnek almanın çok daha fazlası gerekiyor :) ...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri