Soru Kullanım Yanlışlığından Dolayı Forum Başlıklarında Değişiklik Seo Açısından Problem Yaratır mı?

Soru Kullanım Yanlışlığından Dolayı Forum Başlıklarında Değişiklik Seo Açısından Problem Yaratır mı?
2
988

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
Forum : Bebek, Çocuk, Anne Platformu - Baby, Child, Mother Platform

Forumda kullanıcılar her zaman hata yapıyor. Forum dili hem ingilizce hem türkçe olduğundan ve forumda ana dili ingilizce olanlar ve türkçe olanlar forumda Türkçe kısma ya da ingilizce kısma yazmamaları gereken mesajları yazıyor ben de en son çareyi Forum Başlıklarını Şu şekilde değiştirerek buldum. Tahminim bundan sonra hata yapmazlar.

Bebek - BabyBebekler Hakkında Her Şey - Everything About Babies​

Bebek [Turkish-Türkçe]​

Bebekler Hakkında Herşey [Lütfen Sadece Türkçe Paylaşım Yapınız]
Konular 438 Mesajlar 687
dreamfancy
Bebek Anneler burun temizliği konusunda yardımlarını bekliyorum

Soru Sorun [Turkish-Türkçe]​

Soru Sorun [Lütfen Sadece Türkçe Paylaşım Yapınız]
Sorular 35 Mesajlar 162
theark
Soru ? Kaç tane emzik almayı öneririsiniz ?

Baby [English-İNGİLİZCE]​

All About Babies [Please Share Only in English]
Konular 215 Mesajlar 222
tonq
Baby Fever and Fever Reduction Method in Babies

Ask question [English-İNGİLİZCE]​

Ask question [Please Share Only in English]
Sorular 3 Mesajlar 4

Bu şekilde bir yapılanma seo açısından zararı var mıdır?

Çözüm
XenTR ingilizce içerik girenler Türkçe bölümüne Türkçe içerik girenler ingilizce bölüme yazıyor… 🤣 Abi ayıklamaktan başka iş yapamıyorum… 🤪 Ama haklısın index o şekilde almış geri düzelteyim…
Bu şekilde bir yapılanma seo açısından zararı var mıdır?
Sürekli güncel içerik girilen bir yer için çok bir şey ifade etmez diye değerlendiriyorum yine de index almış yapıları zorunlu olmadıkça değiştirmemek gerektiğini ifade edebilirim.

XenTR ingilizce içerik girenler Türkçe bölümüne Türkçe içerik girenler ingilizce bölüme yazıyor… 🤣 Abi ayıklamaktan başka iş yapamıyorum… 🤪 Ama haklısın index o şekilde almış geri düzelteyim…

Çözüm
Quick Jump
2,629Konular
12,462Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri