Konuyu mesaj atmadan güncellemek, ve harekteli favicon

Konuyu mesaj atmadan güncellemek, ve harekteli favicon
10
2K

Zombeyi

Active member
Merhabalar,
Konuyu mesaj atmadan butonla güncelletebilmek mümkün mü bunun yanı sıra hareketli favicon nasıl yapılıyor?

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Merhabalar,
Konuyu mesaj atmadan butonla güncelletebilmek mümkün mü bunun yanı sıra hareketli favicon nasıl yapılıyor?
Bu eklenti işinizi görecektir.

Konuyu mesaj atmadan butonla güncelletebilmek mümkün mü
Bu dediğinizi pek anlamadım ama hareketli favicon için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Merhabalar,
Bu eklenti işinizi görecektir.

Bu dediğinizi pek anlamadım ama hareketli favicon için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.
Peki bu çıkan kalp ve üzülme iconu değişemiyor muyuz?

Peki bu çıkan kalp ve üzülme iconu değişemiyor muyuz?
Konuda aslında belirtmiş olmam lazım ama siz ftp programı ile sunucunuza bağlanarak aşağıdaki yolda bulunan faviconları aynı isim boyut ve uzantılar ile değiştirebilirsiniz.
/public_html/demo/styles/xtr/title_animation

Konuda aslında belirtmiş olmam lazım ama siz ftp programı ile sunucunuza bağlanarak aşağıdaki yolda bulunan faviconları aynı isim boyut ve uzantılar ile değiştirebilirsiniz.
/public_html/styles/xtr/title_animation
Sağ olun hocam, konuda ya yok yada ben göremedim sürçü lisan affoola.

Bu yazıyı nereden değişeceğimi bulamadım, diğerlerini değiştirdim de, sadece bu tomorrow at yazan değişmiyor.

Böyle bir hata var gibi hocam 3 sekme açınca 2 sinde farklı 1 inde farklı.

Seçili sekmede forumun kendi mesajı gözükür diğerlerinde belirlediğiniz away mesajı gözükür.

Hata değil hangi sekmede görüntülme yaparsanız aktif olmadığınız sekmede tanımlamış olduğunuz biz burdayız.... yazısını görürsünüz.
Saygılar.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri