Soru Kaynağın forum konusunu nasıl değiştirim?

Soru Kaynağın forum konusunu nasıl değiştirim?
12
1K

hiddenking

Licenced
SMS Confirmed
Arkadaşlar kaynaklar eklentisini ilk kez kuruyor. Daha önce forumda bir ton başlık olduğu için şöyle bir sorum var.

Diyelim ki "Yeni Bir başlık v2.3"

Diye bir başlık açtım ve bu forumda xxx bölüm altında forum konusu açıldı. Ama benim istediğim zaten forumda daha önce bu başlık olduğu için bu kaynağın forum konusunu o başlık olacak şekilde ayarlayabilir miyim?

Bu da bir çözüm tabi hocam ama 200 bin üyeye bunu anlatmak zor şimdilik açılan başlıkları elle silme şeklinde devam edecem mecburen
Farklı bir yöntem olarak bahsettiğim bu eskiden konusu olan kaynaklar için kategori oluşturursunuz bunu üyelere gizli yaparsınız konusu filan atadıktan sonra doğru kategoriye taşıyabilirsiniz.

Kendinize izin vermemiş olabilirsiniz, Permissions sayfasını bir inceleyin isterseniz.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Hocam peki birşey soracam. Kaynağı açarken direk olarak bir forum konusu linki eklemek mümkün değil mi?

Şuan şöyle oluyor. Kaynak açıyorum. Forum konusu oto açılıyor. Ben o forum konusunu siliyorum. Var olan konuyu ekliyorum kaynağın forum konusu için, iki kez iş oluyor.

Hocam peki birşey soracam. Kaynağı açarken direk olarak bir forum konusu linki eklemek mümkün değil mi?

Şuan şöyle oluyor. Kaynak açıyorum. Forum konusu oto açılıyor. Ben o forum konusunu siliyorum. Var olan konuyu ekliyorum kaynağın forum konusu için, iki kez iş oluyor.
Forum konusunun otomatik açılmasını kapatabiliyorsunuz.

Demek istediğim kaynak oluştururken forum konusu açmayı kapatabilirseniz sonradan konu atayabilirsiniz.

Hocam benimde demek istediğim.

Onu kapatınca, bana şunu sormuyor. Hangi forumda konu açayım diye sormuyor. Konu açtıktan sonra atama yapabiliyorsunuz onda sıkıntı yok. Ama eskiden başlığı olmayan yeni bir kaynak için otomatik oluşturmadığı için ilgili foruma bu sefer aynısını açıp onu kaynağa atamak gerekiyor.

Hocam benimde demek istediğim.

Onu kapatınca, bana şunu sormuyor. Hangi forumda konu açayım diye sormuyor. Konu açtıktan sonra atama yapabiliyorsunuz onda sıkıntı yok. Ama eskiden başlığı olmayan yeni bir kaynak için otomatik oluşturmadığı için ilgili foruma bu sefer aynısını açıp onu kaynağa atamak gerekiyor.
Bunun için şöyle yapabilirsiniz kaynak kısmında iki farklı kategori oluşturursunuz biri otomatik konu açar yeni açılacak olan kaynakları bu kısıma açarsınız diğeri forum konusu olan kaynaklar olur bu kategori otomatik konu oluşturmaz en basit şekilde böyle çözebileceğinizi düşünüyorum.

Bunun için şöyle yapabilirsiniz kaynak kısmında iki farklı kategori oluşturursunuz biri otomatik konu açar yeni açılacak olan kaynakları bu kısıma açarsınız diğeri forum konusu olan kaynaklar olur bu kategori otomatik konu oluşturmaz en basit şekilde böyle çözebileceğinizi düşünüyorum.

Bu da bir çözüm tabi hocam ama 200 bin üyeye bunu anlatmak zor şimdilik açılan başlıkları elle silme şeklinde devam edecem mecburen

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri