Yardım Kategori İzin Değiştirme Hatası

Yardım Kategori İzin Değiştirme Hatası
7
2K

RemziToker

Licenced
SMS Confirmed
Merhabalar kategori izinlerinde kullanıcıların o kategoride dosya yükleme ve video eklemelerini kapatmak için izinleri değiştirdiğimde bu şekilde bir hata alıyorum.

006OkD.png

RemziToker bu hata canlı da mı alınan bir hata yoksa localde mi?
Çünkü browser hataları genelde SSL veya yanlış yönlendirmeler sonucu cookie kaynaklı olur.

Normal canlı kurulum yapılan sistemde.

Başka tarayıcı ile login olup denedin mi? SSL ve yönlendirmelerini kontrol et, site cloud üzerinde ise page rule ayarlarını gözden geçir.
Hala bunlarla ilgili olan bir nokta değilse sunucu yapılandırmanızı inceleyin, eksik modül ve/veya artırılmış güvenlik önlemleri buna neden olabilir.

Başka tarayıcı ile login olup denedin mi? SSL ve yönlendirmelerini kontrol et, site cloud üzerinde ise page rule ayarlarını gözden geçir.
Hala bunlarla ilgili olan bir nokta değilse sunucu yapılandırmanızı inceleyin, eksik modül ve/veya artırılmış güvenlik önlemleri buna neden olabilir.

Chrome ve Mozilla Firefox üxerinde denedim hatta farklı bilgisayarlar üzerinde de denedim. Site cloud üzerinde değil fakat .htaccess yapılandırmasıdan kaynaklı olabilir mi?

Chrome ve Mozilla Firefox üxerinde denedim hatta farklı bilgisayarlar üzerinde de denedim. Site cloud üzerinde değil fakat .htaccess yapılandırmasıdan kaynaklı olabilir mi?

Yönlendiremelerin .htaccess içinde ise olabilir yedek alarak sistemin kendi dosyası ile değiştirip dener misin? Standart .htaccess ile değiştir.

Çözüm
Hocam .htaccess dosyasını standart olanla değiştirdim. Tarayıcı geçmişini ve önbelleğini silip denedim fakat çözmedi.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri