Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Kategori İzin Değiştirme Hatası

RemziToker

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
miui.gen.tr
Merhabalar kategori izinlerinde kullanıcıların o kategoride dosya yükleme ve video eklemelerini kapatmak için izinleri değiştirdiğimde bu şekilde bir hata alıyorum.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
RemziToker bu hata canlı da mı alınan bir hata yoksa localde mi?
Çünkü browser hataları genelde SSL veya yanlış yönlendirmeler sonucu cookie kaynaklı olur.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Normal canlı kurulum yapılan sistemde.

Başka tarayıcı ile login olup denedin mi? SSL ve yönlendirmelerini kontrol et, site cloud üzerinde ise page rule ayarlarını gözden geçir.
Hala bunlarla ilgili olan bir nokta değilse sunucu yapılandırmanızı inceleyin, eksik modül ve/veya artırılmış güvenlik önlemleri buna neden olabilir.

RemziToker

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
miui.gen.tr
Başka tarayıcı ile login olup denedin mi? SSL ve yönlendirmelerini kontrol et, site cloud üzerinde ise page rule ayarlarını gözden geçir.
Hala bunlarla ilgili olan bir nokta değilse sunucu yapılandırmanızı inceleyin, eksik modül ve/veya artırılmış güvenlik önlemleri buna neden olabilir.

Chrome ve Mozilla Firefox üxerinde denedim hatta farklı bilgisayarlar üzerinde de denedim. Site cloud üzerinde değil fakat .htaccess yapılandırmasıdan kaynaklı olabilir mi?

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Chrome ve Mozilla Firefox üxerinde denedim hatta farklı bilgisayarlar üzerinde de denedim. Site cloud üzerinde değil fakat .htaccess yapılandırmasıdan kaynaklı olabilir mi?

Yönlendiremelerin .htaccess içinde ise olabilir yedek alarak sistemin kendi dosyası ile değiştirip dener misin? Standart .htaccess ile değiştir.

RemziToker

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
miui.gen.tr
Hocam .htaccess dosyasını standart olanla değiştirdim. Tarayıcı geçmişini ve önbelleğini silip denedim fakat çözmedi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6