Eklenti İsteği İstatistik sistemi modifikasyon isteği

Eklenti İsteği İstatistik sistemi modifikasyon isteği
3
1K

hiddenking

Licenced
SMS Confirmed
XDinc hocam bu forumda kullanılan bravium modern statics eklentisine yaptığınız modifikasyonu paylaşma imkanınız var mı? Eklentinin ücretli olduğunu biliyorum. Eklentiyi değil ama modifikasyonu paylaşma imkanınız olursa güzel bir bayram hediyesi olacaktır tüm forum için

Xdinc hocam bu forumda kullanılan bravium modern statics eklentisine yaptığınız modifikasyonu paylaşma imkanınız var mı? Eklentinin ücretli olduğunu biliyorum. Eklentiyi değil ama modifikasyonu paylaşma imkanınız olursa güzel bir bayram hediyesi olacaktır tüm forum için
Tasarımsal konularla genelde XenTR ilgileniyor, müsait olduğunda konu ile ilgili dönüş yapacaktır.

XDinc hocam bu forumda kullanılan bravium modern statics eklentisine yaptığınız modifikasyonu paylaşma imkanınız var mı? Eklentinin ücretli olduğunu biliyorum. Eklentiyi değil ama modifikasyonu paylaşma imkanınız olursa güzel bir bayram hediyesi olacaktır tüm forum için

Merhabalar,
Kunteper in açıklamış olduğu gibi aslında eklenti üzerinde kod yapısında bir değişiklik yapmadık sadece tasarımsal yapıda ilaveler var.
Bunlar içinde XenTR ek bir paket ile yada şablon yapıları ile size çözüm üretecektir. 1-2 saat içinde buralarda olur :)...
Saygılar.

Merhabalar,
Kunteper in açıklamış olduğu gibi aslında eklenti üzerinde kod yapısında bir değişiklik yapmadık sadece tasarımsal yapıda ilaveler var.
Bunlar içinde XenTR ek bir paket ile yada şablon yapıları ile size çözüm üretecektir. 1-2 saat içinde buralarda olur :)...
Saygılar.

Hocam öyle birşey yapsa süper olur gerçekten. Bir çok kişi bu eklentiyi alıp buna geçecektir diye düşünüyorum. Benim en sevdiğim istatisktik eklentisi bu açıkçası

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri