Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Ionos - Use full friendly URLs - Error 500

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Hello there,

@SyTry I need your help and answer :)...

How did you solve it?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

My friend has same problem and I've checked all steps there is no any modifications!
Ionos can't help him?

What are the steps you take to get rid of the 500 error?

SANCAKBEY

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
91

İtibar Puanı:

Ionos önceki adı ile (1and1) kullanırken Error 500 sorunu için sanırım bu .htaccess kullanıyordum.
Bayağı uğraştırmıştı beni lanet olası 500 sorunu :)

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Bu arada 1and1 yeni adı ile Ionos kullanırken yabancı bir hacker 1and1 (Ionos) sunucularını hacklemiş youtube canlı yayınını yollamıştı bana,ftp içinde gezerek göstermişti :) bu yüzden bıraktım firmayı.

Son düzenleme: