Kullanım tekniği İlk Mesajda Cevapla ve Alıntı Seçeneğini Kapatmak

Kullanım tekniği İlk Mesajda Cevapla ve Alıntı Seçeneğini Kapatmak
9
3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bebak

Member
İlk mesajda bildiğiniz en azından benim sitemde çoğu kullanıcı mesaj kutusuna gelmek yerine alıntı/cevapla butonundan konuya cevap veriyor. Bu da mesaj kirliliği yaratıyor ve asıl mesaja odaklanmayı zorlaştırıyor.

Aşağıdaki şablon değişikliği kapanan https://xenforotr.com/ sitesinden alıntıdır.

Temanızın post_macros şablonunu açın ve aşağıdaki kodu bulun:

PHP:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Altına aşağıdaki kodu ekleyin:

PHP:

Yine aynı şablonda aşağıdaki kodu bulun:

PHP:
Ve hemen altına aşağıdaki kodu ekleyin:

PHP:

(Eğer bu tür şablon değişiklikleri sadece yöneticilerce paylaşılıyorsa konuyu silebilir yada uyarabilirsiniz.)

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xenforotr.com/
Eğer bu tür şablon değişiklikleri sadece yöneticilerce paylaşılıyorsa konuyu silebilir yada uyarabilirsiniz.
Burada herhangi bir anlatım için bir kısıtlamamız söz konusu değil ancak yayınladığınız içerik için üreticiden izin alarak yayınlamanız doğru olandır. Ayrıca kendi geliştirdiğiniz içerikleri yayınlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Site kapandığı için geçmişten bulup çıkardığım, gözümün önünde dursun dediğim bir içerikti ilk ve son paylaşımımdı zaten teşekkürler

Site kapandığı için geçmişten bulup çıkardığım, gözümün önünde dursun dediğim bir içerikti ilk ve son paylaşımımdı zaten teşekkürler
Kusura bakmayın ama ortada yanlış anlaşılan bir durum var sanırım. Burada taleplere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda paylaşım yapılırken kaynak yayınlanırken üretici izninin alınması gerekliliği konusunda bir bir prensibe sahip olduğumuzu hatırlatmak istedim.

Eğer kendi geliştirmiş olduğunuz bir kaynak söz konusu ise bunu rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Amacımız burada kopya içerikten ziyade özgün içerikler yayınlamak. Bu konuda yazmış olduğum cevap sizi niçin bu kadar rahatsız etti açıkçası anlamakta güçlük çekiyorum. Açıkçası amacınızı anlamış değilim.

Size kırıcı bir üslubumuz mu oldu ki böyle bir cevap yazma gereğinde bulundunuz. Bu tür tartışmalar açıkçası rahatsız edicidir.

Kusura bakmayın ama ortada yanlış anlaşılan bir durum var sanırım. Burada taleplere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda paylaşım yapılırken kaynak yayınlanırken üretici izninin alınması gerekliliği konusunda bir bir prensibe sahip olduğumuzu hatırlatmak istedim.

Eğer kendi geliştirmiş olduğunuz bir kaynak söz konusu ise bunu rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Amacımız burada kopya içerikten ziyade özgün içerikler yayınlamak. Bu konuda yazmış olduğum cevap sizi niçin bu kadar rahatsız etti açıkçası anlamakta güçlük çekiyorum. Açıkçası amacınızı anlamış değilim.

Size kırıcı bir üslubumuz mu oldu ki böyle bir cevap yazma gereğinde bulundunuz. Bu tür tartışmalar açıkçası rahatsız edicidir.

Ben ortada kırıcı bir durum göremiyorum,
Tartışacak bir şey de yok kural bu isteyen kalır isteyen gider! Biz hiç bir arkadaşımıza (üye yazmıyorum bakın buna dikkat edin) paylaşım yapın diyerek onları bu zorunluluğa koşmadık. Kırıcı olmak istemiyorum ama ben fazla kaprisi sevmem! Bunu da son kez yazıyorum.

Ben 27 yaşındayım, sorun copy paste yapan ergen muamelesi görmem. Dediğim gibi sizin için sorunsa konuyu kaldırabilirsiniz. Benim üzerimden mesaj vermenize gerek yok diye düşünüyorum. Yanlış bir şey yaptıysam siz de yazabilirsiniz elbette.

Konu silinebilir o halde site kapandığı için izin almam mümkün değil.

Konu silinebilir o halde site kapandığı için izin almam mümkün değil.
Paylaşım için teşekkürler.

Silmeye gerek yok kalabilir bizim bu konuda bir duruşumuz var Osman Bey bunu hatırlatmak istemiş sadece.
Şöyle düşünün kopyala yapıştır yaparak gün içerisinde yüzlerce konu açabiliriz, ama biz özgün olmayı istiyoruz aynı saygınlığı da tüm destek sitesi sahibi arkadaşlar için göstermeye çalışıyoruz ve karşılığı olarak da bunu bekliyoruz.

Saygılar.

Son paylaşımımdı derken? Ben size paylaşım yapmayın demedim bu konuda bir sorun yok! Yanlış giden bir durum varsa bilgilendirin.

Ben 27 yaşındayım, sorun copy paste yapan ergen muamelesi görmem. Dediğim gibi sizin için sorunsa konuyu kaldırabilirsiniz. Benim üzerimden mesaj vermenize gerek yok diye düşünüyorum. Yanlış bir şey yaptıysam siz de yazabilirsiniz elbette.
Ergen muamelesi:
Burada bakın daha önce bir konu açılmış.
Bilgi - Ürünlerimiz ve destek hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme!
Prensip olarak destek talebi olan kişiyi doğrudan ürünün üreticisine yönlendirmek gerekir. Sanırım doğru davranış biçimi bu olsa gerek.

Ayrıca kuralları da okumanızı beklerdim.
Kullanım ve Şartlar

Konu kaldırmak üye yasaklamak vs işler basit yollardır. Biz tüm üyelerimiz için oldukça şeffaf olmaya ve sıcak bir ortam sunmaya çalışıyoruz.

Benim üzerimden mesaj vermenize gerek yok diye düşünüyorum.
Biz bu konuda kime neyi ispat etmemiz gerekir ki, siz kimden nasıl bir duyum aldınız ne söylendi bizim için bilmiyorum ama buna sadece gerçekten güldüm.

Eğer burada bu ortamı bulamamış iseniz destek taleplerinizi başka destek sitelerinde değerlendiriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,624Konular
12,457Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri