Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Çözüldü İleri Tarihli Konu Açmak

Yasin

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
www.alemiegitim.com

İtibar Puanı:

merhaba arkadaşlar. eğitim üzerine bir sitem var. sürekli olarak dosya yüklüyorum. ama hepsi birer dakika ara ile açılıyor. wordpress te olduğu gibi yüklediğim dosyalar, belirlediğim tarih ve saatte aktif edilebilir mi?

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Merhaba,
Dosyalarınızı Kaynaklar eklentisi kullanarak mı yüklüyorsunuz. Normal şartlar eğer bir konu yada kaynak oluşturursanız otomatik olarak açılır. Ancak açılan kaynakları manuel olarak sonra kendiniz de onaylayabilirsiniz. Kaynaklar eklentisinde şöyle bir seçenek var. "Bu kategoride gönderilen kaynakları her zaman denetle". Bir kaynak oluşturulsa dahi sizin daha sonra el ile onaylayacağınız bir izin işlemi uygular.

Şu anda XenForo için sizin söylediğiniz gibi bir eklentinin olduğunu henüz görmedim. Bunun için zamanlanmış görevler oluşturacak bir eklenti oluşturulmalıdır.

Yasin

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
www.alemiegitim.com

İtibar Puanı:

evet kaynaklar eklentisi ile dosyaları yüklüyorum ve konular otomatik açılıyor. yüklenen dosyaları onaylamak hiç aklıma gelmemişti.

ilginiz için teşekkkür ederim...