Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Çözüldü İleri Tarihli Konu Açmak

Yasin

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.alemiegitim.com
Üye ID
105

İtibar Puanı:

merhaba arkadaşlar. eğitim üzerine bir sitem var. sürekli olarak dosya yüklüyorum. ama hepsi birer dakika ara ile açılıyor. wordpress te olduğu gibi yüklediğim dosyalar, belirlediğim tarih ve saatte aktif edilebilir mi?

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Merhaba,
Dosyalarınızı Kaynaklar eklentisi kullanarak mı yüklüyorsunuz. Normal şartlar eğer bir konu yada kaynak oluşturursanız otomatik olarak açılır. Ancak açılan kaynakları manuel olarak sonra kendiniz de onaylayabilirsiniz. Kaynaklar eklentisinde şöyle bir seçenek var. "Bu kategoride gönderilen kaynakları her zaman denetle". Bir kaynak oluşturulsa dahi sizin daha sonra el ile onaylayacağınız bir izin işlemi uygular.

Şu anda XenForo için sizin söylediğiniz gibi bir eklentinin olduğunu henüz görmedim. Bunun için zamanlanmış görevler oluşturacak bir eklenti oluşturulmalıdır.

Yasin

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.alemiegitim.com
Üye ID
105

İtibar Puanı:

evet kaynaklar eklentisi ile dosyaları yüklüyorum ve konular otomatik açılıyor. yüklenen dosyaları onaylamak hiç aklıma gelmemişti.

ilginiz için teşekkkür ederim...

Yasin

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.alemiegitim.com
Üye ID
105

İtibar Puanı:

@XenTR kaynakları başka bir kullanıcı adı yüklediğimde daha sonra o kaynakları başka bir kullanıcı adına taşıyabilir miyim. yada kaynak yükleyen kullanıcıyı sildiğim zaman onun ile ilgili bütün mesaj ve kaynakları başka bir kullanıcıya aktarabilir miyim?

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Merhaba @Yasin
Bu konuda @AndyB tarafından bir eklenti geliştirildiğini görüyorum.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
görebilirsiniz. Ayrıca
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bir eklenti daha dikkatimi çekti. Sanırım kaynak oluşturduğunuz kullanıcıyı silmeden önce bu eklenti ile yazarı değiştirirseniz konular yeni yazar adı ile açılmış olacaktır. Bunun için önce bir test yapın. Sonra ilk konuyu açan kullanıcıyı silin. Eğer konular en son değiştirdiğiniz kullanıcı üzerinde kalırsa sorun yaşamamış olursunuz.

Bu sadece öneridir. Aktif sitenizde test etmemenizi öneririm.

Yasin

Premium
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.alemiegitim.com
Üye ID
105

İtibar Puanı:

İlginiz çok teşekkür ederim. siz yazmadan önce kullanıcılar bölümünü kurcaladım. herhangi bir kullanıcı seçili iken, eylemler seçeneğinde; kullanıcıyı birleştirme adında bir seçenek gördüm. onunla deneme yapacağım. İnşallah istediğim sonucu alabilirim...

Aynı zamanda tavsiye ettiğiniz eklentileri de inceleyeceğim...