• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Çözüldü Harici Bağlantı Olarak Yüklenen Resimlerde Width Height Değerleri

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise lightbox_macros şablonunda en altta bulunan değerleri düzenleyebilir.

Çözüm

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi
Hocam sitenizde logo yanında ki sosyal medya ikonlarını nasıl eklediğinizi paylaşabilir misiniz?
Eklenti ile hocam

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Hocam sitenizde logo yanında ki sosyal medya ikonlarını nasıl eklediğinizi paylaşabilir misiniz?
Bunun bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Ama aşağıda benzer bir konu oluşturmuştum zamanında kendinize göre şablon düzenlemeleri yaparak rahatlıkla yapabilirsiniz.

hiddenking

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Bunun bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Ama aşağıda benzer bir konu oluşturmuştum zamanında kendinize göre şablon düzenlemeleri yaparak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Deniyim bakalım hocam uyguyabilecek miyim yaparsam paylaşırım buradanda

hiddenking

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi

Bununla yaptım hocam. extra.css içine ekledim kodu. HTML olanı da Reklam ekle diyip header olarak seçip ekledim. Sonra biraz css oynadım olay tamamdır.