Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Soru Google translate

Levi45

Lisansl覺 ye
Lisansl覺 ye
M羹teri
XenTR yesi
Kat覺l覺m
17 Mar 2019
Tepki puan覺
60
XenTR & XDinc selamlar Sizlere sormak istiyorum bu goole translate xenforoya entegre edilse. Istedigim herkez forum'da isdedigi dilden yazsa ve kullanicinin forumda kendisinin anladigi dili secse ve bu yazilanlar kullanicinin sectigi dile cevrilse olabilirmi, yoksa hayel dunyasindami yasiyorum.不

hasannakyuz

Lisansl覺 ye
Lisansl覺 ye
M羹teri
XenTR yesi
Kat覺l覺m
20 May 2019
繹z羹mler
2
Tepki puan覺
190
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Gtranslate miydi 繹yle bir site var size HTML kod oluturuyor. Eklemek istediiniz dilleri se癟iyorsunuz. Tam sizin istediiniz eyi yap覺yor ben denedim. Fakat like butonun da bozulmaya yol a癟覺yor

XDinc

XenTR Y繹netici
Admin
XenTR Mod
Lisansl覺 ye
M羹teri
SMS Confirmed
XenTR yesi
Kat覺l覺m
3 ub 2019
繹z羹mler
9
Tepki puan覺
3,903
Web Sitesi
xentr.net
XenTR & XDinc selamlar Sizlere sormak istiyorum bu goole translate xenforoya entegre edilse. Istedigim herkez forum'da isdedigi dilden yazsa ve kullanicinin forumda kendisinin anladigi dili secse ve bu yazilanlar kullanicinin sectigi dile cevrilse olabilirmi, yoksa hayel dunyasindami yasiyorum.不

Selamlar,
Hayal d羹nyas覺 deil evet bu kapsamda daha 繹nce yap覺lm覺 bir 癟al覺ma denememiz var HytaleTurkiye bu konuda ki deneyimlerini size aktaracakt覺r.
Bu m羹mk羹n ama Google 羹zerinden 羹cretli API ile salanabiliyor sadece diyerek s繹z羹 yetkili dier kardeimize b覺rakay覺m :) ...

HytaleTurkiye hadi bakal覺m :)....

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
st