Soru Google translate

Levi45

Active member
Licenced
Customer
XenTR yesi
Kat覺l覺m
17 Mar 2019
繹z羹mler
1
Tepki puan覺
82
Puanlar覺
28
XenTR & XDinc selamlar Sizlere sormak istiyorum bu goole translate xenforoya entegre edilse. Istedigim herkez forum'da isdedigi dilden yazsa ve kullanicinin forumda kendisinin anladigi dili secse ve bu yazilanlar kullanicinin sectigi dile cevrilse olabilirmi, yoksa hayel dunyasindami yasiyorum.不

hasannakyuz

Active member
Licenced
Customer
XenTR yesi
Kat覺l覺m
20 May 2019
繹z羹mler
6
Tepki puan覺
247
Puanlar覺
43
Gtranslate miydi 繹yle bir site var size HTML kod oluturuyor. Eklemek istediiniz dilleri se癟iyorsunuz. Tam sizin istediiniz eyi yap覺yor ben denedim. Fakat like butonun da bozulmaya yol a癟覺yor

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR yesi
Kat覺l覺m
3 ub 2019
繹z羹mler
14
Tepki puan覺
4,799
Puanlar覺
113
XenTR & XDinc selamlar Sizlere sormak istiyorum bu goole translate xenforoya entegre edilse. Istedigim herkez forum'da isdedigi dilden yazsa ve kullanicinin forumda kendisinin anladigi dili secse ve bu yazilanlar kullanicinin sectigi dile cevrilse olabilirmi, yoksa hayel dunyasindami yasiyorum.不

Selamlar,
Hayal d羹nyas覺 deil evet bu kapsamda daha 繹nce yap覺lm覺 bir 癟al覺ma denememiz var HytaleTurkiye bu konuda ki deneyimlerini size aktaracakt覺r.
Bu m羹mk羹n ama Google 羹zerinden 羹cretli API ile salanabiliyor sadece diyerek s繹z羹 yetkili dier kardeimize b覺rakay覺m :) ...

HytaleTurkiye hadi bakal覺m :)....

st