Soru Forumdaki Userların Tema Seçim Seçeneklerini Tek Bir Tema İle Sınırlamak Mümkün Ama Nasıl Yapıyorduk ?

Soru Forumdaki Userların Tema Seçim Seçeneklerini Tek Bir Tema İle Sınırlamak Mümkün Ama Nasıl Yapıyorduk ?
3
3K

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
Site: Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum
Sistem Altyapısı : xenforo Lisanslı
Versiyon : xenforo2.1.6 patch
PHP Versiyon : 7.3

Forumdaki kullanıcıların Tema Seçim Seçeneklerini Tek Bir Tema İle Sınırlamak Mümkün Ama Nasıl Yapıyorduk ? Arkadaşlar Unuttum bunama belirtileri diyelim.

Hatırladığım kadarıyla forum kategoriler seçeneğinden değil mi? Bu kategoride kullanıcı tema seçeneğini geçersiz kıl var. Ama ben Bütün forumda herkesin benim belirlediğim temanın dışında bir tema kullanmasını istemiyorum bu nasıl oluyordu?

style.png

Bunun için AdminCP > Appearance > Styles sayfasına gidin ve resimdeki gibi kendi temanızı seçin diğerlerini kapatın istediğiniz olacaktır. ;) Diğer temaları üyler göremeyecek ve seçim yapamayacaklardır. Sadece yöneticiler erişebileceklerdir.

Ben özürlüyüm. Bildiğim halde gerek sunucu kurulumunda gerek xenforo ile ilgili kurulumlarda öylesi saçma hatalar yapıyorum ki... Sonra o hatayı çözmek için vakit harcıyorum. Bir örnek; sen sunucuya centos 7 kur sonra plesk panel kurulumu için sunucuyu hazırla sonra iptables i kapatmam gerekiyor onun için protokolü takip edip ilgili yere disable yazmam gerekiyor ben diable yazıyorum. Çıkıyorum hala iptables açık Allah Allah ne yaptım da olmadı. Arkadaşa ekran görüntüsünü çekip atıyorum. Bana diyor ki diable yazmışsın. :geek: Sonra kurulumu normalden 20 dakika geç bitiriyorum. ?

Son düzenleme:
Bazı zamanlar insanlar dalgın hareket edebiliyor, hata yapabiliyorlar. Bunlar genel şeyler sıkma canını olur böyle şeyler...;)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri