Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Soru Forumdaki Userların Tema Seçim Seçeneklerini Tek Bir Tema İle Sınırlamak Mümkün Ama Nasıl Yapıyorduk ?

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Site: Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum
Sistem Altyapısı : xenforo Lisanslı
Versiyon : xenforo2.1.6 patch
PHP Versiyon : 7.3

Forumdaki kullanıcıların Tema Seçim Seçeneklerini Tek Bir Tema İle Sınırlamak Mümkün Ama Nasıl Yapıyorduk ? Arkadaşlar Unuttum bunama belirtileri diyelim.

Hatırladığım kadarıyla forum kategoriler seçeneğinden değil mi? Bu kategoride kullanıcı tema seçeneğini geçersiz kıl var. Ama ben Bütün forumda herkesin benim belirlediğim temanın dışında bir tema kullanmasını istemiyorum bu nasıl oluyordu?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
style.png

Bunun için AdminCP > Appearance > Styles sayfasına gidin ve resimdeki gibi kendi temanızı seçin diğerlerini kapatın istediğiniz olacaktır. ;) Diğer temaları üyler göremeyecek ve seçim yapamayacaklardır. Sadece yöneticiler erişebileceklerdir.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Ben özürlüyüm. Bildiğim halde gerek sunucu kurulumunda gerek xenforo ile ilgili kurulumlarda öylesi saçma hatalar yapıyorum ki... Sonra o hatayı çözmek için vakit harcıyorum. Bir örnek; sen sunucuya centos 7 kur sonra plesk panel kurulumu için sunucuyu hazırla sonra iptables i kapatmam gerekiyor onun için protokolü takip edip ilgili yere disable yazmam gerekiyor ben diable yazıyorum. Çıkıyorum hala iptables açık Allah Allah ne yaptım da olmadı. Arkadaşa ekran görüntüsünü çekip atıyorum. Bana diyor ki diable yazmışsın. :geek: Sonra kurulumu normalden 20 dakika geç bitiriyorum. 😊

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Bazı zamanlar insanlar dalgın hareket edebiliyor, hata yapabiliyorlar. Bunlar genel şeyler sıkma canını olur böyle şeyler...;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6