Yardım Failed to authenticate on SMTP server with username using 3 possible authenticators Hatası

Yardım Failed to authenticate on SMTP server with username using 3 possible authenticators Hatası
3
935

NoFeaR

Banned
Merhaba,

Mail ayarlarım doğru olmasına rağmen sanırım google ın 3. taraf uygulamaları desteklememesinden dolayı ''Failed to authenticate on SMTP server with username using 3 possible authenticators'' hatası alıyorum ve mail sistemi çalışmıyor, bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Teşekkürler.

Sanırım burada bir yanıt bulabilirsiniz.

Çözüm
Merhaba,

Mail ayarlarım doğru olmasına rağmen sanırım google ın 3. taraf uygulamaları desteklememesinden dolayı ''Failed to authenticate on SMTP server with username using 3 possible authenticators'' hatası alıyorum ve mail sistemi çalışmıyor, bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Teşekkürler.

Bu hata e posta ya da şifre hatası olarak belirtilmekte. Bunun için yapmanız gereken ; Öncelik ile gmail ayarlarınızda 2 adımlı doğrulamayı aktif edip daha sonra uygulama şifresi almalısınız. Aldığınız uygulama şifresini xenforo e posta ayarlarında şifre bölümüne yazdıktan sonra kaydedin. Sorununuz düzelir.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri