Extra.less şablon ayarı

Extra.less şablon ayarı
3
4K

Zombeyi

Active member
Merhabalar,

Ben tüm rütbeleri yetkiler.less adlı 1. temamdaki şablonlara açtım
extra.less'e @import "yetkiler.less"; ekledim çalıştı, ancak başka bir temanın extra.less'ine eklediğimde çalışmıyor,
O temada da bir şablon oluşturmadan nasıl 1. temamdaki yetkiler.less cssini import ederim?
Amacım tüm temaların yetkileri 1. temadaki yetkiler.less den alması bu sayede 2. kez uğraş olmaması.

Tüm işlemleri yanlış yapıyorsunuz. Bu şekilde import yapısında eklemek yanlış bir yöntemdir. Ayrıca tüm temalara nüfus etmesi için geliştirici modu açarak master tema üzerinden eklemeniz gerekir ki diğer tüm temalara da uygulasın.

Geliştirici modunu açtığınızı varsayarak master tema üzerinde yetkiler.less şablonunu oluşturmanız gerekir. Daha sonra yine master temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodu yapıştırarak tüm temalarda etkin olmasını sağlayabilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ancak bu yöntemi önermiyorum. Çünkü master yapı bozulmamalıdır. Eğer profesyonel bir bilgiye sahip değilseniz bu konulara girmeyin. Biz bu durumu genelde eklenti ile çözümlüyoruz. Tabi farklı yöntemler de var ama burada anlatmak uzun sürecektir. Bir eklentiye ve eklenti olmadan template modifikasyon alanından eklenmesini sağlanabilir. Buda direkt olarak master şablonlarına müdahale etmeden istediğimiz şablonları import etmemize imkan tanımaktadır. Doğru olan da bu şekildedir.

Çok detaylı yazınız için teşekkür ederim, biliyorsunuz bu benim bu konuyla alakalı 3. konum bir ara benim için basit bir eklenti yapabileceğinizi söylemiştiniz, bu eklentiye cidden ihtiyacım var çünkü 15 rank default 6 rank flama var, ücretli flama vs veriyoruz, ekiplere tanınan kişinelere ve sürekli rank eklemesi yapıyoruz her temaya eklemekten bıktım hocam yardımcı olursanız müteşekkir olurum
Tüm rank ve flama için kullandığınız yapıyı resimleri css biçimlendirmelerini destek talebi üzerinden açıklayıcı bir şekilde gönderin bu yönde bir eklenti oluşturalım.

Tüm işlemleri yanlış yapıyorsunuz. Bu şekilde import yapısında eklemek yanlış bir yöntemdir. Ayrıca tüm temalara nüfus etmesi için geliştirici modu açarak master tema üzerinden eklemeniz gerekir ki diğer tüm temalara da uygulasın.

Geliştirici modunu açtığınızı varsayarak master tema üzerinde yetkiler.less şablonunu oluşturmanız gerekir. Daha sonra yine master temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodu yapıştırarak tüm temalarda etkin olmasını sağlayabilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ancak bu yöntemi önermiyorum. Çünkü master yapı bozulmamalıdır. Eğer profesyonel bir bilgiye sahip değilseniz bu konulara girmeyin. Biz bu durumu genelde eklenti ile çözümlüyoruz. Tabi farklı yöntemler de var ama burada anlatmak uzun sürecektir. Bir eklentiye ve eklenti olmadan template modifikasyon alanından eklenmesini sağlanabilir. Buda direkt olarak master şablonlarına müdahale etmeden istediğimiz şablonları import etmemize imkan tanımaktadır. Doğru olan da bu şekildedir.
Çok detaylı yazınız için teşekkür ederim, biliyorsunuz bu benim bu konuyla alakalı 3. konum bir ara benim için basit bir eklenti yapabileceğinizi söylemiştiniz, bu eklentiye cidden ihtiyacım var çünkü 15 rank default 6 rank flama var, ücretli flama vs veriyoruz, ekiplere tanınan kişinelere ve sürekli rank eklemesi yapıyoruz her temaya eklemekten bıktım hocam yardımcı olursanız müteşekkir olurum :) <3

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri