Çözüldü Eklenti yüklenirken hata alıyorum

Enoxys

New member
Merhaba eklenti yüklenirken bir hata alıyorum bir kod veriyor onu config.php'ye yapıştırın diyor yapıyorum ama şöyle bir hata aldım; Arşivlerden yükleme sadece ZipArchive varsa desteklenir. Bunu hakkında detaylı bilgiyi sunucu yöneticinizden alabilirsiniz. bu hatanın sebebi nedir ben bek anlamadım bu yazıdan bir şey.

Yardım & cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhaba;
Eklentilerin admin paneli üzerinde arşivden yüklenmesi için sunucunuzun /public_html/src dizininde bulunan config.php dosyasına aşağıdaki kodu eklemeniz gerekir.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Eğer bu kodu doğru bir şekilde eklediniz fakat halen hata alıyorsanız sunucunuzun PHP fonksiyonlarında ZipArchive desteğinin aktif olması gerekmektedir. Bu konuda gerekli bilgiyi sunucu aldığınız yer ile görüşmeniz gerekmektedir. Admin paneli ana sayfasında bu desteğin olup olmadığını görebilirsiniz.

1583616354999.png

Merhaba;
Eklentilerin admin paneli üzerinde arşivden yüklenmesi için sunucunuzun /public_html/src dizininde bulunan config.php dosyasına aşağıdaki kodu eklemeniz gerekir.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Eğer bu kodu doğru bir şekilde eklediniz fakat halen hata alıyorsanız sunucunuzun PHP fonksiyonlarında ZipArchive desteğinin aktif olması gerekmektedir. Bu konuda gerekli bilgiyi sunucu aldığınız yer ile görüşmeniz gerekmektedir. Admin paneli ana sayfasında bu desteğin olup olmadığını görebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3423
Teşekkürler oldu.

cpanel üzerinden PHP Selector'e girdim oradan zip'i aktif ettim oldu. konu kapatıla bilir tekrar teşekkürler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri