Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Soru Eklenti Alımı

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Üye ID
183

İtibar Puanı:

Selamlar;

PayPal Türkiye’ de kullanılmadığından ve xenforo da bulunan eklentiler PayPal üzerinden satıldığından, bu eklentileri nasıl alabilirim acaba ?

HytaleTR

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Üye ID
66

İtibar Puanı:

Ben paypal ile ödeme yapabiliyorum lisans alırkende paypal ile ödeme yapmıştım galiba ödeme alırken sıkıntı oluyor paypal ödeme yaparken sorun çıkartmadı bana.

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Selamlar;

PayPal Türkiye’ de kullanılmadığından ve xenforo da bulunan eklentiler PayPal üzerinden satıldığından, bu eklentileri nasıl alabilirim acaba ?
Eğer soruna çözüm bulamaz iseniz bize iletin biz sizin için ödeme işlemini yaparız.
Ama hangi ürünü alacaksanız öncesinde hesabınızı kendi adınıza açmanız daha doğru olur.

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Üye ID
183

İtibar Puanı:

Eğer soruna çözüm bulamaz iseniz bize iletin biz sizin için ödeme işlemini yaparız.
Ama hangi ürünü alacaksanız öncesinde hesabınızı kendi adınıza açmanız daha doğru olur.
İlginiz için teşekkür ederim 🙏 sorunu hallettim