Yardım data-original-title değiştirme

Yardım data-original-title değiştirme
3
2K

Zombeyi

Active member
Dark Tema butonunda üzerine gelince Gündüz butonuna Lumos, gece butonuna da Nox! yazmak istiyorum.

Ama sadece Lumos! yazıyor nasıl 2 türlü yapabilirim?

Yanlış anlamayın ama sizi anlayana kadar inanın başım dönüyor. Gerekli detayları vermiyorsunuz. Örneğin hangi eklentiyi kullanıyorsunuz? Nasıl bir modifikasyon kodu kullandınız.? Ezbere bir resim ile sorunun çözümünü beklemek ne kadar doğru olur.

Sorunuza gelecek olursak anladığım kadarı ile tooltip yapısında eklenmiş bir phrase olabilir. Bunu da dil dosyanızda arama yaparak bulabilirsiniz. Eğer ki elle yazılmış bir değer değilse.

Örnek
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Title içerisinde phrase olduğunu görebilirsiniz.

Yanlış anlamayın ama sizi anlayana kadar inanın başım dönüyor. Gerekli detayları vermiyorsunuz. Örneğin hangi eklentiyi kullanıyorsunuz? Nasıl bir modifikasyon kodu kullandınız.? Ezbere bir resim ile sorunun çözümünü beklemek ne kadar doğru olur.

Sorunuza gelecek olursak anladığım kadarı ile tooltip yapısında eklenmiş bir phrase olabilir. Bunu da dil dosyanızda arama yaparak bulabilirsiniz. Eğer ki elle yazılmış bir değer değilse.

Örnek
Kod:

Title içerisinde phrase olduğunu görebilirsiniz.
Kod:
Kod bu hocam.
Merhabalar hocam kısa yazmaya çalıştım özetlemek için.
Öncelikle yaptığım şey javascript dark mode, bu forumdaki bir konudan bakarak yaptım fakat, 2 adet buton var, ben data-original-title="Lumos!" yazdığımda diğer butondada aynı yazı gözüküyor.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri