[XTR] Custom Statistics

Eklenti [XTR] Custom Statistics 1.0.0

indirmek için izniniz yok

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Custom Statistics - Forum custom statistics widget

[XTR] Custom Statistics

Bu eklenti forumlarınızda özel bir istatistik alanları oluşturmanıza imkan tanır. Kullanılan kelimeleri dil dosyanız üzerinden dilediğiniz gibi revize edebilirsiniz.

Önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Evet bir widget olarak istediğiniz alanda gösterebilirsiniz ama kenar çubuğunda kullanmamanızı öneririm.

Herhangi bir şablonda göstermek istiyorsanız basitçe bir widget ekleyebilirsiniz
<xf:widget key="widget_key"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
Selamlar, uzun zamandır aradığım bir eklentiydi teşekkürler elinize sağlık.

Uzun zamandır aradığın bu muydu yani :)
Evet hocam malum bir forum vardı orada konusunu dahi açmıştım, mesaj atan olmamıştı.
2013 yılında mybb kullanırken yaptığım şey şuydu, 300 konusu 250 mesajı ve 1500 üyesi ile her dakika daha da büyüyoruz!

ek olarak bir şey sormak istiyorum,

Bu işaretli bölümleri nasıl renkli yapabilirim? aslında mavi ve bold olarak gözükmesi lazım eklentinin default halinde ama çözemedim öyle gözükmüyor.

Evet hocam malum bir forum vardı orada konusunu dahi açmıştım, mesaj atan olmamıştı.
2013 yılında mybb kullanırken yaptığım şey şuydu, 300 konusu 250 mesajı ve 1500 üyesi ile her dakika daha da büyüyoruz!

ek olarak bir şey sormak istiyorum,

Bu işaretli bölümleri nasıl renkli yapabilirim? aslında mavi ve bold olarak gözükmesi lazım eklentinin default halinde ama çözemedim öyle gözükmüyor.

Kullanacağın class yapısında, data-widget-definition="xtr_custom_statistics" kullanarak değişiklik yaparsın.

nasıl yani hocam anlamadım tam?

Sende hazıra alışma gibi bir durum seziyorum biraz mücade et :)...
Öğren sonuçta kimse bilerek başlamıyor.

Bu sefer resimli örnek vereceğim umarım anlarsın;
Örneğin font düzeni ile revizyon yapacak olsaydım kod bloğu extra.less üzerinde aşağıda sağda yer aldığı gibi olurdu.

1572272598037.png

Sende hazıra alışma gibi bir durum seziyorum biraz mücade et :)...
Öğren sonuçta kimse bilerek başlamıyor.

Bu sefer resimli örnek vereceğim umarım anlarsın;
Örneğin font düzeni ile revizyon yapacak olsaydım kod bloğu extra.less üzerinde aşağıda sağda yer aldığı gibi olurdu.

Ekli dosyayı görüntüle 2347
Tesüf ederim hazıra alışmak gibi bir şey söz konusu değil ben sadece eklenti özelliğinden faydalanamadığımı söyledim.
Bakınız post threads ve members sayılarının bulunduğu kısım mavi, eklenti ayarlarıyla oynamama rağmen bendeki bölümler siyah sadece bu bölümleri değiştirmek yani eklentideki gibi mavi yapmak istiyorum.

Sorunumu hazıra alışmışsın dediğiniz kendim çözdüm yine de teşekkür ederim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri