Yardım Code bloğu olan sayfalara mobil uyumluluk hatası veriyor

Yardım Code bloğu olan sayfalara mobil uyumluluk hatası veriyor
17
3K
Tamamdır reis bu arada o eklenti olmadan denedim yani klasik kod blogu ile yine aynı durum oluştu kod blogunu kaldırıp metin olarak yazınca çözülüyor

Arkadaşlar, google index yapılandırmasını yaparken öncelik kriterleri vardır. Siz bir siteyi her açıdan dört dörtlük google'a uyarlasanız dahi forum vb CMS sistemlerde içeriğinizi uyarlayamazsınız. Öncelikle bilmeliyiz ki forumumuz da sadece biz konu açmıyor ve açılan tüm konular google içerik kriterlerine göre yapılandırılma imkanı yok. Eğer ki içeriğinizde ki yazı nadir bir yazı ve özgün bir yazı ise google bunun mobil uyumluluğunu öncelik konusu olarak görmez.

Sizde var lan bir konunun, google mobil uyumluluğu hiç olmayan bir sitede öncelikli olarak liste almış olduğuna bir çok platform da şahit olmuş olabilirsiniz. Tabi bu örnek hiç dikkate almayın demek değil. Sadece bu tür istisnalara takılmayın demek istiyorum.

Şahsen başarılı bir SEO nun bana göre ana 3 tane olmazsa olmaz kriteri vardır;
  1. Özgün ve kaliteli içerik
  2. Sitenin kesintisiz ve hızlı hizmet vermesi
  3. Harici sitelerden ne kadar rağbet gördüğü (dış link)
bu hususlar görevini yeterince yerine getirdiği müddetçe istikrar elde eder ve muhakkak meyvesini yersiniz.

Code bloğu olan sayfalara mobil uyumluluk hatası veriyor kodu bloğunu kaldırıp yazınca sıkıntısız ama code olarak ekleyince mobil uyumluluk hatası alıyorum isterseniz şöyle

code blogu olan:Mz80 Sensör İle Çizgi İzleyen Robot Yapımı Yardım.

code blogu olmayan:Nodemcu Pinleri ve ESP8266 Modülü

olarak test edebilirsiniz.

Code eklentisi için geliştiricisine durumu yazar mısınız? Eğer ilgilenmezse biz o zaman çözüm üretelim.
Saygılar.

Ayrıca bu durumu default tema ile test ederek dener misin?

XDinc reis denedim ama hala aynı hata başka türlü nasıl test ler yapmam gerek sorun çıkaran şeyi bulmak için gerçi sorun çıkaran belli de nasıl önüne geçerim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri