Eklenti İsteği Bilgi Ölçümleme Forumu

Eklenti İsteği Bilgi Ölçümleme Forumu
4
1K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

XenForo 'nun muhteşem özelliklerine bir yenisini ekleyecek bir önerim var :) (bu kısım birazcık gaz olabilir)
Forumumuzda bir alanda üyelerimize bilgi ölçümleme yapmak istiyoruz. Lakin bu alan klasik bir sınav tarzı olmalı.
Nasıl sınavda bir soru sorulur ve -kopya çekilmesi başarılmadıkça- herkesin ancak cevabı kendi vermesi gerekir.
Benim de istediğim böyle bir şey diyebiliriz.

Bir soru soracağım ve o soruya cevap yazılmasını isteyeceğim.
Sorunun doğru cevabını da yazacağım ama o cevap katılımcı cevabı yazmadan görünemeyecek.
Keza diğer katılımcıların cevabı da bir katılımcı katılım göstermeden görülemeyecek olmalı.
Katılımcı cevabı verdikten sonra "Cevap Doğrudur" tarzı bir onaylama mekanizması olur ve katılana PUAN vs verilebilir.

Eğer katılımcı cevabı ve diğer cevapları görmek istiyor ama hiç bir fikri yoksa bir butona (cevaba dair bir fikrim yok vs) tıklar ve o kişinin artık cevap yazması mümkün olmaz ve diğer cevapları görülebilir.

Bu tür bir eklenti benim gibi eğitim amaçlı forum yürüten herkes için faydalı olabilir.

Talebimin değerlendirilmesini şiddetle arz ederim.

Teşekkürler

SelamT ,
Umarım bu konuyu/talebi zamanında es geçtiğimiz yanıt vermediğimiz için kırılmamışsındır.

Aradan çok uzun bir süre geçmesine rağmen yine gündeme getirdiğin için teşekkürler.
Bu sefer talebin işleme alındı, umarım herkes için güzel bir eklenti ortaya çıkar.

Önerilerin için teşekkürler.

XDinc

Kardeşler birbirine kırılmaz.
Yoğunluğunu biliyorum, nasip ne zamansa o zamandır ve "vardır bir hikmeti" ile yaklaşırım ben olaylara kardeşim.
Süper bir şey olacak, şüphem yok!

Emeğine sağlık

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri