Yardım [bd] Medal Şablon yardımı

Yardım [bd] Medal Şablon yardımı
3
1K

Zombeyi

Active member
bd medals kullanıyorum,

bu iki alanda madalyaların gözükmesini istiyorum.

bu alanda yazdığı gibi yapılıyormuş fakat hangi şablonlara ekleyeceğimi veya nereye ekleyeceğimi bulamadım.
Select the position you want the medals to show up in messages. If you want to display them elsewhere, please select the manual option and edit the template manually and use <xf:macro template="bdmedal_message_macros" name="user_medals" arg-user="{$user}" />. You may need to replace "$user" with "$post.User" or similar, depending on the position.

Birinci resmin şablonu member_view ikinci resmin şablonu ise member_tooltip ancak eklenti kodlarını başka şablon macrolarını da kullanabiliyor olabilir.

Bu eklenti ile daha önce bir tecrübem olmadı ama sanırım söylemek istediği konumu manuel belirledikten sonra vermiş olduğu kodu göstermek istediğiniz şablona çekmenizi istiyor.

<xf:macro template="bdmedal_message_macros" name="user_medals" arg-user="{$user}" />

Bu kodu artık forumun neresinde göstermek istiyorsanız o şablona eklemeniz yeterli olacaktır. Birde Konuma bağlı olarak, "$user" yerine "$post.User" yazmanız gerekebilir diyor..

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri