• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Çözüldü 2.1.3 mail sorunu

Ccriminal

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
merhaba arkadaşlar daha önce smtp kullanarak mail atabiliyodum ama 2.1.3 yükledikten sonra smtp de çalışmıyo sunucuyu denedim webmailden mail atıp mail geliyo sanırım xenforo da sıkıntı daha önce gmail olmamamıştı yandex smtp kullanıyodum şimdi yandexte çalışmıyo

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
merhaba arkadaşlar daha önce smtp kullanarak mail atabiliyodum ama 2.1.3 yükledikten sonra smtp de çalışmıyo sunucuyu denedim webmailden mail atıp mail geliyo sanırım xenforo da sıkıntı daha önce gmail olmamamıştı yandex smtp kullanıyodum şimdi yandexte çalışmıyo

Mail ayarlarınızı nasıl ayarladınız bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Yardımcı olalım.

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Licenced Member
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Resim linkleri görüntülenemiyor.

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
aynı sorundan bende muzdaribim gmail kullanıyorum mail iletiliyor sorun yok fakat 500 limit koyuyor gönderme limiti limiti aşınca 2 gün engel veriyor XDinc

Ccriminal

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
evet sorunu buldum ustadım siteyi açarkenki mail adresimle smtp kurdugum mail adresi aynı olmak zorunda şimdi hallettim yani :))

Fatih

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
You can use Sendgrid or similar companies. You will also pay for this but better option than vps or smtp.