19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun
3
1K

MFA

SMS Confirmed
Büyük önder Atatürk’ün gençlere armağan ettiği kurtuluş mücadelemizin ilk adımı olan 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’nın 100. yılını en içten dileklerimizle tüm ekibimiz ve üyelerimiz adına kutlarız.

Saygılarımızla.
TRGAMERS
YÖNETİM EKİBİ​
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Sözde değil, bu özde duygularla, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor; hepimizin bayramını tebrik ediyorum.

Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğumuzdur.
Bu güzel konuyu açtığınız için ayrıca teşekkür ederim.
Sözde değil, bu özde duygularla, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor; hepimizin bayramını tebrik ediyorum.

Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğumuzdur.
Bu güzel konuyu açtığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Doğduğun şehirde işgalcileri göreceksin,
Babasız büyüyüp başka şehirde okuyacaksın,
Bugünkü yaşıtların ekmek almaya gitmeye cesaret edemezken memleketin dertlerinde lisede dergi çıkaracaksın,
Subaylığı yaşam, disiplini karakter, sanatı sorumluluk, kültürü ders edineceksin,
Valsin yanına harmandalı, Fransızcanın yanına Arapçayı koyacaksın,
Simokin giyenlerin yanına Yeniçeri kıyafetiyle gidip Türklüğünle övüneceksin,
Okulda hücreye, Şam’da sürgüne gönderenlere inat Trablusgarp çölüne gizlice müdafaaya gideceksin,
Annenden, memleketinden bihaberken, memleket derdine düşüp yılmayacaksın,
Alev almış yanan islamın son sancağı olan memleketi, deniz görmemiş köy çocuklarının tekleyen silahlarıyla savunacaksın,
Saatin parçalanacak, atından düşecek, idamına karar çıkacak, suikastın bile planlanan topraklarda ilmi, imani, hakkı, Türklüğü savunacaksın,
Bir ülkeyi yeniden kurup, kısacık bir zamanda muasır medeniyetler seviyesine çıkaracaksın...
Mayıs’ın 19’unda her daim anılacaksın Atam ♥️

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri